Акумулюючі баки

Буферна ємність, або, як її ще називають, теплоакумулятор, є нічим іншим, як резервуар зі сталі, який в об’ємі може складати від 200 до 10 000 літрів. Виготовляють бак акумулятор з використанням утеплювача і без нього. Матеріал – чорна сталь. В якості утеплювача у більшості випадків виступає пінополіуретан, який використовується у вигляді шару в 80-100 сантиметрів. Огортають такий утеплювач в дермантин. Зазвичай він оснащений застібкою.

Окремі виробники пропонують користувачам буферні ємності для твердопаливних котлів, у складі яких міститься кілька шарів матеріалів з можливостями ізоляції. Такі теплоакумулятори здатні краще зберігати тепло, ніж їх традиційні аналоги.

Отже, буферна ємність - це спеціальна конструкція, призначена для зберігання тепла впродовж тривалого часу. Ціна на акумулюючи баки в більшості випадків залежить від об’єму, матеріалів та особливостей виготовлення.

Теплоакумулююча ємність і її функції

  • Акумулює тепло, отримане від котла, щоб згодом віддавати його в систему обігріву будинку;
  • Зберігає кожну кілокалорію виробленого тепла, щоб віддати її тоді, коли це потрібно;
  • Попереджає перегрів функціонального котла;
  • Запобігає перегріву води в системі;
  • Допомагає зберегти всі функціональні складові системи опалення;
  • Сприяє комбінуванню різних опалювальних приладів в одну цілісну систему.

Акумуляційна ємність – вирішення багатьох проблем в гідросистемі

Купити гідроакумулятор – значить позбутися проблем різного роду в системі опалювання та подачі води. Цей необхідний в багатьох випадках елемент може сприяти правильному накопичуванню води в системі опалення. Такі баки використовують як в системах з природною, так і в системах з примусовою циркуляцією.

По всій поверхні резервуара розміщені спеціальні патрубки, через які відбувається підвід і відвід води. Можливий також монтаж ТЕНів до накопичувального баку. Часто ціна на акумуляційний бак виправдовується його здатністю витримувати гідрологічні удари. Бак акумулятор гарячої води – це ефективне рішення для власників приватних будинків з обладнаними сонячними електростанціями.

Тепловий акумулятор і принципи його використання

Акумулятор тепла являє собою резервуар, де вода високої температури збирається згори, щоб потім відводитися в систему обігріву через спеціальні патрубки. Вода, яка має середню температуру, розміщується по центру бака і відводиться в системи, які потребують невисокої температури теплоносія (наприклад, теплі підлоги). В багатьох випадках люди ухвалюють рішення про додаткову ізоляцію акумулюючої ємності з метою зменшення втрат тепла. Тоді ціна на акумулятивний бак виправдовує себе на всі 100%.

Накопичувальний бак може мати всередині спеціальні перегородки, розміщені горизонтально. Такі перетинки дають можливість поділити ємність на відповідні секції з теплоносієм різних температур. Додатково в комплект за ціною теплоакумулятора може входити ревізійний фланець. Підключають таку буферну ємність до функціоналу сонячних колекторів за допомогою стального теплообмінника, який максимально ефективно використовує можливу температуру теплоносія для обігріву простору.

Ще одна особливість переважної більшості теплоакумулюючих ємностей – наявність спеціального резервуару для питної підігрітої води. Резервуар зазвичай оточується гарячим теплоносієм.

Як купити акумулюючий бак?

Для того, щоб зупинити свій вибір на тому чи іншому накопичувальному баку для гарячої води, треба чітко визначитися з об’ємом. За об’ємом такі баки можуть дуже сильно відрізнятися. Наприклад, для приватного домоволодіння може цілком вистачити баку акумулятора тепла об’ємом в 200 літрів, а для підприємства, де обігрівати треба великі площі, краще підійде акумуляційна ємність для твердопаливного котла в 5 – 10 тисяч літрів. Пропонуємо купити буферну ємність у Львові за прийнятною ціною.

Інтренет-магазин «Сонцедім» пропонує клієнтам якісну продукцію від провідних виробників. Наша ціна на гідроакумулятори завжди приємно радує клієнтів. Замовити акумуляційні ємності по доступній ціні можна за допомогою телефонного дзвінка, або безпосередньо на сайті магазину. Бажаємо Вам тепла і комфорту разом з продукцією, купленою в нашому магазині.