Розширювальні баки для води

Розширювальний бак для води використовується в сфері систем водопостачання як допоміжний засіб в питанні підтримки тиску та запобігання вивільненню води з системи. Крім того, такий розширювальний бак для опалення сприяє повноцінній роботі насоса і запобігає його псуванню. Купити розширювальний бак у Львові сьогодні можна шляхом замовлення в мережі інтернет. Розширювальні баки для водопостачання використовуються здебільшого в автономних системах водопостачання.

Як вибрати розширювальний бачок для водопостачання?

Основним критерієм вибору розширювальних баків є ціна. Зазначимо, що розширювальний бак для опалення може бути закритим, відкритим і мембранним. Залежно від типу формується ціна на розширювальний бак. Крім того, на формування ціни впливає об’єм розширювального бака для води. Такі баки можуть бути підлоговими і навісними.

Розглянемо основні особливості різних видів:

  1. Відкритий розширювальний бачок для опалення. Такий різновид бачків використовують в системах водопостачання з природною циркуляцією теплоносія. В такому випадку ємність розміщується згори. Ціна на такий розширювальний бак залежить від його об’єму.
  2. Закриті баки для систем опалення можна купувати як для роботи з природною циркуляцією, так і для устаткування з циркуляцією примусовою. Тиск води в баці контролюється спеціальними датчиками. Сам бак – герметичний.
  3. Мембранні баки абсолютно автоматизовані. Пристрої містять в собі мембрану, яка виконує роль клапана. Такі баки мають в рази менший об’єм і вважаються найбільш прийнятними для сучасних систем опалення.

Ціна на розширювальний бачок для опалення

Купити розширювальний бак у Львові можна по доступній ціні. Для цього радимо ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину «Сонцедім». Ціна на розширювальний бак для опалення залежить від типу пристрою та його технічних характеристик. Купити розширювальний бачок для опалення можна, залишивши замовлення на сайті магазину. За потреби Вам зателефонує наш менеджер, щоб повідомити про ціни на баки для води у Львові.