Блоки безперебійного живлення

Джерела безперебійного живлення

Джерело безперебійного живлення – це пристрій, який забезпечує здатність електроприладів працювати при зникненні струму. Крім того, безперебійник коригує параметри після відновлення електропостачання. Такий прилад часто використовують, аби забезпечити роботу генераторів без перебоїв.

У час технічного прогресу, коли інформація являється головним ресурсом для багатьох підприємств та фізичних осіб, турбота про її збереження виходить на перший план. Окрім вищеозначеного, численна техніка сьогодення працює методом програмування, що означає її вразливість до різноманітних перепадів в умовах функціонування. Тому багато людей замислюються над питанням: як вберегти домашнє устаткування в умовах нестабільності? На допомогу приходять сучасні технології.

Безперебійний блок живлення. Види

Є три види джерел безперервного постачання енергетичних потужностей.

  • Резервні – використовуються для забезпечення безперервної роботи комп’ютерних систем чи обчислювальних дій. Це малопотужні зразки, структуровані за схемою пріоритету резерву. Такі вироби автоматично перемикають живлення мережею до живлення акумуляторів. Коли відновлюється живлення, відбувається зворотній процес. Такі пристрої досить повільно перемикають режими, але працюють безшумно при ККД 99%. Проте, вони не здатні впливати на силу струму чи частоту.
  • Інтерактивні – оснащені ступінчастим стабілізатором, чим регулюють напругу на виході. Терміни перемикання значно менші, ніж у попередньо описаному типі. В цьому випадку можлива синхронізація вхідної сили струму та інвертора.
  • Лінійно-інтерактивні – для обладнання, якому характерні високі вимоги до подачі носія. Вони забезпечують подвійне перетворення струму: вхідну змінну напругу перетворюють в постійну, і навпаки. В процесі застосовується інвертор. Має доволі нижчий ККД – 80-94%, він посилено виділяє тепло та досить шумний. Проте, може коригувати як кількість ампер, так і показники частоти.

Електроживлення з незапланованими перервами дуже шкодить електроприладам. Зміна напруги здатна згубити дороговартісне обладнання, ввести в незаплановані витрати. Джерело безперебійного живлення для будинку допомагає уникнути передчасного «старіння» побутових пристроїв, комп’ютерів та іншої техніки.

Пристрій безперебійного живлення – вирішення проблем

Звісно, ніхто не застрахований від раптового відключення електроенергії. В той час, коли припиняється постачання, без підготовки вимикаються всі речі, під’єднані до електрики, також є ризик щось втратити саме через неякісну електрифікацію. Ціна на безперебійник абсолютно відповідає його основним функціям:

  • поглинає малі та короткочасні стрибки напруги;
  • фільтрує показники;
  • знижує рівень шуму;
  • дає резервні можливості для живлення;
  • захищає від замикань і перевантажень.

Окремі моделі можуть забезпечити перенавантаження пристроїв після збою напруги та зображати її рівень урівні частоти в мережі. Присутні моделі з можливістю відстежувати аварійні ситуації та подавати відповідні сигнали. Припустима функція вимикання й подальшого вмикання за сприяння спеціального таймера

Переваги УПС

Купити УПС – значить забезпечити всім пристроям в домі безпеку. Фахівці визначають: вартість пристрою рівноцінна 10% вартості тих приладдя, яке буде за його допомогою збережене. Переваги очевидні: холодний старт, що дозволить увімкнути бодай що при відсутності електрики, поліпшення якості наявної подачі носія, запобігає втратам великих обсягів інформації на виробництві особливо високих потужностей.

Купити блок безперебійного живлення можна в нашому магазині. Ми гарантуємо своєчасну доставку та прийнятну для клієнтів цінову політику. У разі виникнення питань наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір. До збереження від псування побутової техніки лишився один крок – замовлення.