Керамічні обігрівачі

Керамічні обігрівачі

Керамічні обігрівачі – це інноваційні засоби для обігріву приміщень, які відрізняються рядом позитивних характеристик. Керамічний обігрівач – це естетика, якість, пожежна безпека та неабияка надійність. Сьогодні такі системи для нагріву повітря в приміщеннях стали особливо популярними.

В час, коли відбувається постійне здорожчання газу та інших енергоносіїв, люди шукають альтернативу звичним системам подачі тепла для приміщень. В цьому випадку керамічні конвектори – прекрасний варіант, що задовольняє багатьох. Такий нагрівач споживає значно менше енергії, ніж всі, відомі нам з дитинства. Спеціалісти наголошують: енергоносія новаторській батареї треба менше на третину, ніж іншому приладдю з подібною місією.

Керамічні плити. Особливості панелей опалення.

Такі пристрої легко монтуються, прекрасно справляються з покладеною на них функцією. Крім того, вони мають привабливий дизайн. Отже, плюси:

  • економічність в роботі;
  • здатність естетично доповнювати інтер’єр;
  • безшумність функціоналу;
  • простота обслуговування;
  • здатність випромінювати інфрачервону і теплову енергію;
  • надійність у використанні;
  • тривалий експлуатаційний період;
  • оптимальне використання електрики;
  • високий рівень пожежної безпеки;
  • компактність розмірів.

Так, керамічний електрообігрівач може прослужити до 30 років. Керамічні плити опалення надійно захищені від можливих ушкоджень механічного типу. При цьому характеристики якості роботи не знижуються з віком. Керамічна панель опалення допомагає зберегти безцінний простір в кімнаті, де її встановлюють.

Принцип роботи обігрівача

Керамічні електропанелі виділяють енергію двох видів – конвекційну й ультрачервону. За допомогою останньої прогріваються предмети, які наявні в радіусі дії пристрою. Такі вироби можуть кріпитися на стіну, в рівень підлоги. Популярною є керамічна плита обігрівач, закріплена на столі. Всі вони мають одну спільну рису – прогрівають простір максимально ефективно при мінімальних затратах. Саме такі властивості привертають увагу численних споживачів.

На українському ринку стає все більше видів такої продукції. Кожен зразок  – абсолютно безпечний, тому їх купують люди з малими дітьми в родині – система не дозволяє поверхні розжарюватися, тому її можна без страху торкати долонями. Також пристрій не боїться пристрій потрапляння всередину пилу, води або бруду.

Ціни на обігрівачі керамічні

Ціна на керамічні батереї не захмарна, низька. Навпаки, батерея доступна сім’ям із середнім достатком. Тому прилад широко купують по всій території України. Купити керамічний обігрівач може дозволити собі будь-хто, а задоволення результатом у всіх однакове.

Купити обігрівач керамічний можна в нашому магазині.  Ми пропонуємо перевірені на якість і ефективність моделі. Керамічні плити опалення, куплені у нас, прослужать Вам настільки довго, що окупляться сповна.