Сонячні системи під Зелений тариф

Електростанції під «Зелений тариф»

Сонячна електростанція в приватному будинку це вже не рідкість. Все більше домогосподарств встановлюють в себе сонячні батереї для виготовлення електроенергії з енергії сонця. Найвигідніша комплектація сонячної електростанції це «Зелений тариф». Для такої електростанції не потрібні акумуляторні батереї – ваша електроенергія поступає прямо в державну загальноукраїнську електромережу.

За допомогою двонапрямкового лічильника ведеться облік виготовленої та спожитої вами електроенергії. Якщо ви спожили за місяць більше електроенергії, чим виготовила ваша електростанція – ви доплачуєте енергопостачальнику різницю за тарифами, встановленими для населеня. Якщо ж ви виготовили більше електроенергії, чим спожило ваше домогосподарство за місяць, то за надлишок електроенергії вам держава оплачує різницю за «Зеленим тарифом», який на сьогоднішній день складає  0,18 Є за кіловат проданої енергії.

Погодьтеся – досить вигідна ціна. По суті «Зелений тариф» це унікальна можливість вернути вкладені інвестиції та в майбутньому вийти на чистий прибуток. 

Як швидко ви повернете свої гроші купивши станцію?

Це залежить від кількох важливих речей:

1) Яку потужність має ваша електростанція і відповідно скільки електроенергії вона може згенерувати за місяць;

2). Яку кількість електроенергії споживає за місяць ваше домогосподарство ? Адже пам’ятаємо, що розрахунки ведуться по взаємозаліку. Тут треба наголосити, що взаємозалік відбувається по кількості кіловат, а не по коштах.

3). Дуже важливо в якому році ви підпишете договір з обленерго. Програма «зелений тариф» прописана так, що кожен наступний рік закупівельна ціна електроенергії , що виготовлена сонячними електростанціями приватних господарств зменшується. Але ціна року, в якому ви підписали договір гарантовано залишається за вами до 2030 року.

Згідно законодавства в межах одного приватного домогосподарства можна встановити сонячну фотомодульну електростанцію максимальною потужністю 30 кіловат. Що для цього потрібно? Зверніть увагу яка потужність підведена до вашого будинку згідно договору на користування електричною енергією. Потужність сонячної електростанції не може перевищувати потужність підведену до будинку. Якщо у вас підведено 10 кіловат – то ви можете встановлювати сонячну електростанцію потужністю 10 кіловат. Якщо ж ви хочете збудувати сонячну електростанцію потужністю 30 кіловат – вам необхідно звернутися в РЕМ (районні електро-мережі) з заявою про збільшення потужності в звязку з наміром встановити сонячну електростанцію під «Зелений тариф».

Якщо у вас вже є необхідна підведена потужність, або ви вже запустили процес збільшення потужності – подальші ваші кроки такі:

  • Попередні розрахунки, підбір обладнання та конфігурації сонячної електростанції. Сонячні електростанції під «Зелений тариф» можуть бути однофазними або трьохфазними в залежності від того скільки фаз підведено у вас до будинку. Однофазні електростанції можуть бути потужністю 5-8 кіловат максимум, а трьохфазні до 30 кіловат. Також електростанції на сонячних батереях можуть бути даховими (монтуються на даху будинку), або наземними (монтуються на спеціально збудованій наземній конструкції).

Це необхідно, якщо площі даху не достатньо. Отже на цьому етапі вам дуже потрібна допомога кваліфікованих спеціалістів та досвідчених фахівців. Якщо ви звернетеся в нашу компанію «Сонцедім», ми з радістю надамо вам найдетальнішу консультацію, виїдемо на обєкт для замірів та визначення найкращого розміщення вашої електростанції, зробимо  розрахунок обладнання та комплектуючих, а також проект наземних конструкцій, запропонуємо великий вибір сонячних батерей та інверторів по доступних цінах, виготовимо кошторис та в деталях узгодимо його з вами з усіма поясненнями. Цінуючи своїх клієнтів ці послуги ми надаємо безкоштовно!

  • Придбання обладнання (закупка обладнання та комплектуючих). Наша компанія доставить вибране вами обладнання до вас на обєкт безкоштовно! Оплату можна здійснювати у будь який зручний для вас спосіб. Для того, щоб почати роботи не потрібно платити всю суму зразу- необхідний мінімальний аванс і потім постадійно вносити платежі до повного погашення на момент закінчення робіт по монтажу електростанції. Все обладнання ввезене в Україну офіційно. На все обладнання надаємо всі необхідні документи (паспорти, сертифікати, декларації відповідності та гарантійні документи);
  • Монтаж сонячноої електростанції. Цей процес вимагає досвіду,високої кваліфікації та великої відповідальності. Адже мова йде про немалі кошти, про складні електричні процеси великої потужності та високої напруги, про непрості умови монтажу оскільки треба працювати на висоті на даху або на риштуванні. Потрібні також будівельні навики у випадку коли потрібно зводити наземну конструкцію для кріплення сонячних панелей.

Від кваліфікації та відповідальності фахівців залежить якість та термін монтажу, а головне – як буде працювати ваша електростанція і відповідно яка буде ефективність вкладення ваших коштів. Ми, команда компанії «Сонцедім», знаємо і любимо свою роботу. Наші інженери виконаютьдля вас всі види робіт по монтажу сонячної електростанції «під ключ». Кваліфікація та набутий досвід дозволяють це робити якісно і в стислі терміни. Термін залежить від потужності (розмірів) електростанції та складності конструкції і умов монтажу. На терміни також можуть вплинути погодні умови ( дощ, туман, мороз). В середньому монтаж сонячної електростанції відбувається від 2-ох днів до 2-ох тижднів.

  • Подача заяви в Обленерго на підключення вашої електростанції до електромережі (заява та однолінійна схема, акт на землю та ситуаційний план, документ про право власності на будинок, документи на обладнання: паспорти, сертифікати, декларації відповідності). Ми надамо повну консультацію щодо пакету документів, надамо всі необхідні документи на обладнання , однолінійну схему, допоможемо правильно заповнити заяву. При необхідності та наявності нотаріально завіреного доручення можемо представляти ваші інтереси в Обленерго без вашої участі. Та насправді процес подачі документів доволі простий і не складає жодних труднощів, хіба що потрібно виділити кілька годин свого часу.
  • Відкриття рахунку в банку. З цим ви легко справитесь самі, але якщо потрібна консультація, то ми маємо що вам підказати.
  • Встановлення двохнапрямкового лічильника електроенергії ( оплата за монтаж та встановлення вузла обліку енергії). Тут ви маєте справу з Обленерго. Але не треба переживати – цей процес по часу від дати подання заяви може зайняти від двох тижднів до місяця максимум в найгіршому випадку. Кошторис також надає Обленерго.

Договір з Обленерго про продаж електроенергії. Ось ви вже пройшли цей шлях і ви – щасливий власник власної електростанції і щасливий бізнесмен! Адже вам не треба абсолютно нічого робити для того, щоб кошти регулярно приходили на ваш рахунок!

(Тут треба сказати, що сонячні батереї все таки інколи треба мити, щоб  шар пилу не заважав сонячним променям. Кархер і щітка з довгою ручкою - вирішують питання! І це все, що вам потрібно буде робити!) У вас є гарантійні документи на обладнання вашої електростанції.

І у вас є надійний партнер – компанія «Сонцедім», що здійснює гарантійне та сервісне обслуговування своїх обєктів впродовж всього терміну експлуатації.                                                                                                                                  

На сьогоднішній день вартість, яку держава платить за кіловат проданої електроенергії з сонячного випромінювання,  в Україні – найвища в світі. Не прогавте свій час! Запрошуємо вас до співпраці . Оформляйте покупки в нашому інтернет магазині та заходьте до нас за адресою: м. Львів, вул. Щирецька, 36, ТВК «Південний», ТЦ «Будмаркет», маг. №23. Тут ви зможете побачити товар, поспілкуватися з інженерами особисто.

Нам буде цікаво попрацювати з вами!