Сонячні батареї

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Інтернет-магазин Soncedim пропонує вашій увазі комплекти сонячних батарей для дому. Наша компанія спеціалізується на поставках джерел альтернативної енергії, реалізує продукцію лише від кращих світових виробників. Тут ви можете замовити монокристалічні та полікристалічні сонячні панелі за низькими цінами, з доставкою. Продукція постійно є у наявності, а менеджери компанії чудово знаються на особливостях її монтажу і використання.

Вибір сонячних панелей для дому

Біля трьох десятків сонячних панелей для дому можна побачити на віртуальній вітрині нашого магазину. Ми реалізуємо як монокристалічні, так і полікристалічні моделі сонячних батарей. Перші коштують дорожче, але мають кілька важливих переваг:

  • підвищений на 18-23% ККД;
  • менші розмірі при однаковій потужності;
  • більш тривалий термін експлуатації;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Кожен наш клієнт може обрати сонячну панель відповідно до власних вимог, фінансових можливостей. Доступні модулі, зроблені на основі кількох елементів, користуються більшою популярністю, але, якщо у вас обмежена площа, але хочеться отримати максимальний ефект, ми рекомендуємо звернути увагу саме на дорожчі рішення. У будь-якому разі продукція, представлено на нашому сайті, ідеально підходить для дому, здатна приємно здивувати своєю зручністю у використанні, надійністю. Ознайомтеся з характеристиками сонячних панелей онлайн або зверніться по допомогу до наших фахівців. Вони залюбки проконсультують вас по асортименту сонячних батарей.

Недорогі комплекти сонячних батарей для дому

Наша компанія має великий досвід у поставках монокристалічних та полікристалічних панелей. Ми добре знаємо, які рішення будуть максимально ефективними у побутових умовах. Комплекти сонячних батарей для дому недорого коштують, але здатні задовольнити усі ваші наявні потреби. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні комплектуючі для побудови функціональної системи живлення. Використовуйте енергію сонця для забезпечення струмом освітлювальних приборів та інших домашніх приладів.

Вартість сонячних панелей

Монокристалічні сонячні панелі 431-11887 грн
Полікристалічні сонячні панелі 2062-6975 грн

Переваги сонячних батарей

Представлені на нашому сайті  сонячні панелі перетворюють енергію сонця у електроенергію. Вони працюють, коли сонячно, у похмуру погоду і навіть у сутінках. З їхньою допомогою можна забезпечити освітлення кімнат та роботу побутової техніки, зарядку гаджетів тощо.

Чому ж варто купити сонячні батареї?

  • Якщо ви використовуєте сонячні батареї, можете економити на оплаті електропостачання зі загальної мережі. А якщо дозволяє потужність установки, енергію реально навіть продавати.
  • Сонячні батареї – це енергетична незалежність. Електроенергія вдома чи на підприємстві буде завжди, коли світить сонце. А якщо встановите акумулятори, то навіть у темну пору доби.
  • Власників сонячних батарей підтримує держава за умовами “зеленого тарифу”.
  • Коли працюють сонячні батареї для дому, не забруднюється навколишнє середовище.
  • Сонячні панелі компанії “Сонцедім” надійні та довговічні. Їх виготовляють із якісних матеріалів, враховують всі ключові нюанси, які забезпечують найбільшу ефективність.

Купити сонячні батареї – зекономити кошти!

Найбільш вагома перевага сонячних панелей – можливість отримати безкоштовну електроенергію. Якщо правильно підрахувати потужність, встановити панель за рекомендаціями “Сонцедім”, установка окупиться через кілька років.

Сумніваєтеся, чи варто купувати сонячні батареї для будинку? Однозначно варто! Це вклад у власне фінансове благополуччя та в збереження природних ресурсів.

Запрошуємо на консультацію

Менеджери компанії “Сонцедім” допоможуть з вибором сонячних батарей відповідно до потреб майбутнього власника. Порахуємо оптимальну потужність, підберемо обладнання та забезпечимо встановлення. Все – щоб улюблені клієнти були задоволені та рекомендували нас іншим.

Soncedim — відповідальний постачальник сонячних панелей для дому. Наша продукція має високі технічні та експлуатаційні характеристики, безпечна і зручна у використанні.