Гріючий кабель під стяжку

Гріючий кабель під стяжку

Гріючий кабель під стяжку – це конструкція, яку переважно використовують для таких популярних  систем обігріву, як «тепла підлога». Спектр використання його широкий – це житлові квартири, приватні будинки, косметичні салони, спортзали, дошкільні заклади, оранжереї, шкільні лабораторії тощо. Ця система зарекомендувала себе як безпечний, економічний та ефективний спосіб надання тепла, незалежно від його призначення.

Конструкція являє собою систему, до якої включені:

  • обов’язковий провід заземлення;
  • трубка з алюмінію для ізоляції;
  • зовнішня ізоляція, без якої рівень безпеки знижується.

Складові, – як нагрівальна, так і холодна, – поєднуються між собою безмуфтовим способом з’єднання. Тут ключовими є повна герметичність поєднання, співвідносність діаметру по всій довжині, показники водонепроникності та стійкості до пошкоджень механічного типу. Важливим є захист від можливого перегріву. Комплекс зручний в монтажі, - це додатковий плюс для користувачів, які не мають безмежних можливостей, аби найняти спеціалістів.

Види систем обігріву

Є два види: одножильний і двожильний. Перший передбачає одну ізольовану нагрівальну жилу та два «нагрівальні» кінці. Другий – дві жили «нагріву», що переходять в кінець холодного типу та закриваються спеціальною заглушкою. Монтаж такого виду нагріву відбувається швидко і без проблем.

Ціна на гріючий кабель та його можливості

При розрахунку на купівлю подібного засобу для отримання теплової енергії варто розуміти: його вартість прямопропорційна перевагам, які Ви отримуєте. Визначайте площу для обігріву, врахуйте можливості теплоізоляції відповідного приміщення. Варто адекватно оцінити всі особливості простору, що вимагає опалення. Такі дані допомагають визначити потрібну потужність на кожен квадратний метр, від чого, відповідно, залежить довжина секцій. Наші менеджери допоможуть Вам зробити правильний вибір!