Інфрачервона тепла підлога

4 товари
381,00
$15,68
13,66

Країна виробник - Південна Корея. Нагрівальна плівка Profitherm Slims - це електрична тепла підлога на основі інфрачервоного випромінювання. Інфрачервона нагрівальна плівка Profitherm Slims рівномірно прогріває приміщення. Проста у використанні, монтаж проводиться швидко і легко, може укладатися під плаваючі покриття для підлоги,  (ламінат, паркетна дошка, лінолеум, ковролін та ін). Ширина - 100 см.

405,00
$16,67
14,52

Країна виробник - Південна Корея. Нагрівальна плівка Profitherm Slims - це електрична тепла підлога на основі інфрачервоного випромінювання.  Інфрачервона нагрівальна плівка Profitherm Slims рівномірно прогріває приміщення. Проста у використанні, монтаж проводиться швидко і легко, може укладатися під плаваючі покриття для підлоги,  (ламінат, паркетна дошка, лінолеум, ковролін та ін). Ширина - 80 см.

213,00
$8,77
7,63

Країна виробник - Південна Корея. Нагрівальна плівка Profitherm Slims - це електрична тепла підлога на основі інфрачервоного випромінювання.  Інфрачервона нагрівальна плівка Profitherm Slims рівномірно прогріває приміщення. Проста у використанні, монтаж проводиться швидко і легко, може укладатися під плаваючі покриття для підлоги (ламінат, паркетна дошка, лінолеум, ковролін та ін). Ширина - 50 см.

Інфрачервоне опалення для дому

Людство перебуває в пошуку альтернативних способів обігріву житла дуже давно, а останнім часом це питання є актуальним як ніколи. Тому багато хто хоче дізнатися, що таке інфрачервоне опалення та яким чином можна його застосовувати в приватному домі чи на виробництві. Під час вивчення цієї теми ніяк не обійтися без розуміння різновидів інфрачервоної плівки, аби обрати оптимальний варіант для задоволення власних запитів. Із нашими співробітниками вам легше буде розібратися в цьому питанні.

Ви вже профі в цій темі? Перебуваєте у пошуках магазину, де можна купити інфрачервону плівку за найприємнішою ціною в Україні? Повірте, наш інтернет-магазин зможе порадувати вас не тільки прийнятною вартістю, а й бонусами та знижками при гуртових замовленнях.

Що потрібно знати про інфрачервоне опалення?

Отже, на чому ґрунтується інфрачервоне опалення? Найголовнішою його відмінністю від традиційного є те, що нагрівається не повітря в приміщенні, а площини, які рівномірно віддають тепло на всіх рівнях.

Опалювати приміщення завжди було недешево, а в минулому сезоні це стало катастрофічно нерентабельно. Величезні суми у квитанціях, а при цьому ще й необхідність економити та прикручувати радіатори, дало поштовх до пошуку альтернативи: хочеться, щоб було тепло, але не на шкоду сімейному бюджету. Компанія «Soncedim» пропонує варіант інфрачервоного опалення, що в повній мірі задовольнить ваші запити.

Найважливішою перевагою опалення, одержуваного за допомогою інфрачервоних обігрівачів, є цільове призначення: тепло надходить безпосередньо до людини в усьому обсязі, не розпорошуючись на різні об'єкти. Як доповнення до загального типу обігріву, пропонуємо розглянути інфрачервоний підігрів підлоги, який дозволить посилити й утримати ефект.

Які переваги інфрачервоного теплої підлоги?

Найбільш універсальним покриттям підлоги сьогодні вважається плитка, оскільки вона має хорошу зносостійкість. Інфрачервона тепла підлога під плитку дозволяє відчувати себе комфортно в кожній кімнаті, включаючи кухню, санвузол і коридор, якщо покриттям підлоги в них обрана саме керамічна плитка. Це особливо важливо, коли в сім'ї є малолітні діти, які люблять по будинку босоніж або повзати. Із теплою підлогою вам не страшні застуди й нежить! Також до основних його переваг належать:

  • не потребує стяжки:
  • використовується с будь-якими типами підлоги;
  • легко монтується;
  • економить енергоресурси;
  • заощаджує гроші.

У нашому інтернет-магазині пропонується інфрачервона плівка, ціна якої набагато нижче компаній-конкурентів. Також ми надаємо всі супутні послуги, які можуть зацікавити вас при прийнятті рішення встановити інфрачервону теплу підлогу або опалення в будинку.

Якщо вас цікавить інфрачервона тепла підлога, ціна якої не приведе вас до банкрутства, поспішіть залишити заявку на сайті, і ми обов'язково зв'яжемося з вами. Ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію досвідчених фахівців і всіляку професійну підтримку при виборі інфрачервоної плівки та інших матеріалів для вашого будинку.