Теплові насоси

1 товар

Опалення вашого будинку використовує більше енергії та коштує більше грошей, ніж будь-яка інша система у вашому домі - як правило, вона складає більш ніж 50% вашого рахунку за всі комунальні послуги. Тепловий насос EcoLine використовує відновлювану та необмежену енергію навколишнього середовища для забезпечення енергетичного комфорту та значної економії на комунальних платежах.

Тепловий насос EcoLine не втрачає актуальність і влітку. За допомогою функції охолодження, навіть в самі пекельні літні дні, Ви будете перебувати в комфорті. Не потрібно окремо купувати кондиціонер. Потужності пристрою буде достатньо, щоб згенерувати прохолоду для кожної кімнати. Керування режимами опалення та охолодження виконується автоматично, за допомогою погодозалежного керування.

Для того, щоб отримати теплу воду Ви досі витрачаєте кіловати електроенергії або куби газу? Тепловий насос приготує гарячу воду, використавши для цього мінімальні ресурси. Система EcoLine поглинає близько 75% енергії з навколишнього середовища, споживаючи при цьому лише 25% електроенергії. Енергоефективність пристрою вражає, а функціонал та атоматизація дарують справжній комфорт.