Терморегулятори для електричних котлів

4 товари
970,00
$39,92
34,77

Терморегулятор для котла BeeRT —  для ТЕНових і електродних котлів. Два цифрових датчика (обратка і подача). Можливість управління насосом та підключення зовнішнього програматора. Точність вимірювання та широкий діапазон регулювання температури.

851,00
$35,02
30,5

Термореле terneo rk30 — термостат для котла з цифровим датчиком. Термореле для управління режимами опалення електричного котла. Термостат  рекомендується застосовувати при модернізації старого електрокотла для підвищення економічності та рівня комфорту. Точність підтримки заданої температури, керований гістерезис. Простота у налаштуванні, надійність.

796,00
$32,76
28,53

Термореле terneo rk20 — термостат для котла з цифровим датчиком. Термореле для управління режимами опалення електричного котла. Термостат  рекомендується застосовувати при модернізації старого електрокотла для підвищення економічності та рівня комфорту. Точність підтримки заданої температури, керований гістерезис. Простота у налаштуванні, надійність.

750,00
$30,86
26,88

Термореле terneo rk — термостат для котла з цифровим датчиком. Термореле для управління режимами опалення електричного котла. Термостат  рекомендується застосовувати при модернізації старого електрокотла для підвищення економічності та рівня комфорту. Точність підтримки заданої температури, керований гістерезис. Простота у налаштуванні, надійність.

Термодатчик для котла – це пристрій, який допомагає дотримуватися балансу між заданою та наявною температурою в примішенні. Принцип роботи терморегуляторів для котлів порівняно простий. При зниженні температури в системі опалення на кілька градусів терморегулятор вмикає обігрів. Так само, коли температура теплоносія досягає зазначеної позначки, регулятор нагрів вимикає.

Види терморегуляторів

На ринку України сьогодні присутні два види регуляторів: механічні та електронні. Механічні терморегулятори передбачають виставлення заданого показника температури, а також його регулювання вручну, а електронні дозволяють створювати цілі моделі температурних режимів і здатні самі контролювати подачу тепла.

Переваги термодатчиків для електричного котла

  • надійність;
  • простота у використанні;
  • можливість економити на опаленні;
  • невибагливість в обслуговуванні;
  • можливість компенсувати затрати на купівлю термостата шляхом економного споживання енергії;
  • доступні ціни.

Купити недорого теморегулятори для котлів можна в інтернет-магазині «Сонцедім». Ми гарантуємо якість продукції та своєчасну доставку.