Терморегулятори для інфрачервоних панелей опалення

9 товарів
1.395,00
$57,41
50

Кімнатний термостат terneo sen — сенсорний терморегулятор для інфрачервоного обігріву із застосуванням інфрачервоних панелей, конвекторів та інших електричних обігрівачів. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

1.043,00
$42,92
37,38

Програматор terneo pro unic* дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності і суттєво економити електроенергію, коли нікого немає в приміщенні. Багато корисних функцій легко налаштувати за допомогою зручного інтерфейсу на чотирьох мовах. Статистика споживання забезпечить вам облік і контроль економії електроенергії. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

1.008,00
$41,48
36,13

Програматор Tернео Про terneo pro дозволяє створювати максимально комфортну температуру підлоги під час присутності і суттєво економити електроенергію, коли нікого немає в приміщенні. Багато корисних функцій легко налаштувати за допомогою зручного інтерфейсу на чотирьох мовах. Статистика споживання забезпечить вам облік і контроль економії електроенергії.

650,00
$26,75
23,3

Кімнатний терморегулятор terneo vt unic— термостат для інфрачервоних обігрівачів (панелей) та електричних конвекторів. Призначений для використання в якості регулятора по температурі повітря. Кімнатний терморегулятор terneo vt сумісний з рамками серії Unica Schneider Electric. Є можливість корекції показань термометра. Монтаж в стандартну монтажну коробку.

615,00
$25,31
22,04

Кімнатний терморегулятор terneo vt — термостат для інфрачервоних обігрівачів  (панелей) та електричних конвекторів. Призначений для використання в якості регулятора по температурі повітря. Кімнатний терморегулятор terneo vt сумісний з рамками серії Unica Schneider Electric. Є можливість корекції показань термометра. Монтаж в стандартну монтажну коробку.

484,00
$19,92
17,35

Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 0...35 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури, вбудований в терморегулятор. Основною областю застосування терморегулятора є система електричного опалення. Конструктивна особливість терморегулятора — внутрішній датчик температури. На точність показань терморегулятора впливає внутрішнє нагрівання. Ступінь нагрівання залежить від величини потужності, підключеної до терморегулятора.

450,00
$18,52
16,13

Терморегулятор terneo rol призначений для підтримки постійної температури в кімнаті 0...35 °С. Температура контролюється в тому місці, де вбудований терморегулятор. Областю застосування терморегулятора є система електричного опалення. Конструктивна особливість терморегулятора — внутрішній датчик температури. На точність показань терморегулятора впливає внутрішнє нагрівання.

578,00
$23,79
20,72

terneo rz призначений для підтримки постійної температури нагрівальним або охолоджувальним обладнанням в діапазоні від 0 до 30 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик. Також в терморегуляторі можна налаштувати затримку вмикання навантаження, таким чином відклавши подачу напруги до навантаження на певний вами час. Точність відліку часу може коливатися в межах 10%. t

698,00
$28,72
25,02

Терморегулятор terneo srz з сенсорним керуванням призначений для підтримки постійної температури нагрівальним або охолоджувальним обладнанням в діапазоні 0...30 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований терморегулятор. Також в терморегуляторі можна налаштувати затримку вмикання навантаження, точність відліку часу буде коливатися в межах 10 %.