Терморегулятори для теплої підлоги

26 товарів
4.582,50
$176,25
150

Проектуючи систему опалення або вентиляцію, кондиціонування приміщення, необхідно продумати все до дрібниць. Важливим буде і установка кімнатного термостата MyCond TRH16-SE16A, який призначений для регулювання і настройки оптимальних режимів роботи системи «тепла підлога».

2.627,30
$101,05
86

Цифровий термостат MyCond MC-TRH-13-E16A, має стильний дизайн, розроблений для роботи з системами «тепла підлога». Зручна кнопка-регулятор дає можливість просто і швидко налаштовувати температуру і працювати з меню дисплея.

4.582,50
$176,25
150

Цифровий терморегулятор Mycond Elite відноситься до новітніх технологічних розробок Mycond. У ньому втілені новаторське дизайнерське виконання корпусу, бездротове управління і можливість налаштувань за допомогою обертового диска прокрутки.

3.360,50
$129,25
110

 Даний терморегулятор використовується для управління водяною і електричною теплою підлогою, котлом для опалення, інфрачервоними панелями, радіаторами для опалення, а так само для регулювання конвекторного опалення та іншого обладнання, яке зазначено в паспорті приладу.

1.374,75
$52,88
45

Даний терморегулятор використовується для управління водяним і електричним теплою підлогою, котлом для опалення, інфрачервоними панелями, радіаторами для опалення, а так само для регулювання конвекторного опалення та іншого обладнання, яке зазначено в паспорті приладу.

336,05
$12,93
11

Пульт Mycond Basic MC-HB-W призначений для управління системою теплої підлоги. Це інноваційний прилад, який допоможе створити затишну атмосферу у Вашому домі. Лаконічний і простий дизайн відзначить його точність виконання і відсіювання зайвого на функціональному рівні, що відмінно підійде для офісу і користувачів, які не люблять надмірностей. З огляду на якість збірки і міцність матеріалів, модель довго прослужить з надійним виконанням роботи.

2.175,00
$83,65
71,19

Терморегулятор для теплої підлоги Nexans MILLITEMP CDFR-003 призначений для регулювання роботи електричних нагрівальних кабелів в системі опалення. Термостат може працювати в двох режимах: постійної або програмованої температури. 

1.047,00
$40,27
34,27

Термостат забезпечує мінімальне і максимальне обмеження настройки в межах діапазону робочих температур. Для настройки використовуються DIP-перемикачі і потенціометр, розташовані під передньою панеллю термостата. Управління здійснюється за допомогою двополюсного двохпозиційного перемикача і ручки настройки температури, розташованих на лицьовій пане

790,00
$30,38
25,86

Терморегулятор terneo b30 - потужний терморегулятор для управління однією потужною секцією теплої підлоги або двома однаковими секціями в одному приміщенні включених паралельно.Потужні обтискні клеми. Найбільш підходить для розміщення в шафі управління на DIN-рейку з усією автоматикою. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

695,00
$26,73
22,75

Терморегулятор terneo b - термостат для системи тепла підлога.Потужні обтискні клеми. Найбільш підходить для розміщення в шафі управління на DIN-рейку з усією автоматикою. Перед початком монтажу та використання при- строю, будь ласка, ознайомтеся до кінця з даним документом. Це допоможе уникнути помилок та непорозуміння. Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик повинен розташовуватися таким чином, щоб була можливість його заміни у майбутньому. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

738,00
$28,38
24,16

Терморегулятор terneo b20 - термостат для системи тепла підлога.Потужні обтискні клеми. Найбільш підходить для розміщення в шафі управління на DIN-рейку з усією автоматикою. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

584,00
$22,46
19,12

Терморегулятор terneo a - термостат для управління теплою підлогою, розміщується в шафі управління на DIN-рейку.Відмітна особливість - простота управління. Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 10...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (гофротрубці). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. Основною галуззю застосування у даній комплектації є система «тепла підлога» або «повний обігрів» на основі електричного нагрівального кабелю, як екранованого, так і неекранованого. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

993,00
$38,19
32,5

terneo k2 - двоканальний терморегулятор з налаштованим режимом роботи (нагрівання / охолодження). Можна окремо управляти двома зонами нагрівання, або двома зонами охолодження, або однієї зоною нагріву і однією зоною охолодження. Якщо датчики обох каналів розмістити в одному місці і на один канал підключити нагрівач, а на інший охолоджувач, то температуру можна підтримувати в потрібних межах круглий рік. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

1.486,00
$57,15
48,64

Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури або повітря, або підлоги, або повітря з обмеженням по підлозі. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури, а також у тому місці де встановлений терморегулятор. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластикова трубка O 16 мм). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

1.189,00
$45,73
38,92

Терморегулятор terneo ax unic комплектується рамкою із серії UNICA Schneider Electric.  terneo ax — терморегулятор для людей, які люблять комфорт та цінують свій час. Максимальна економія за рахунок гнучкого дистанційного керування, можливості дивитися та аналізувати статистику енергоспоживання. Wi-fi терморегулятор покоління Internet of Things (інтернету речей). Він швидко і зручно управляється зі смартфона і ПК з доступом в інтернет.terneo ax підключається через домашню мережу wi-fi і інтернет до хмари terneo. Хмара забезпечує зберігання налаштувань і статистики, робить підключення через інтернет безпечним. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

1.099,00
$42,27
35,97

Терморегулятор terneo pro дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності і суттєво економить електроенергію, коли нікого немає в приміщенні.Багато корисних функцій легко налаштувати за допомогою зручного інтерфейсу на чотирьох мовах. Статистика споживання забезпечить вам облік і контроль економії електроенергії. Терморегулятор terneo pro unic комплектується рамкою із серії UNICA Schneider Electric. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

739,00
$28,42
24,19

Терморегулятор terneo s з сенсорним керуванням призначений для підтримки постійної температури в діапазоні 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластиковій трубці Ø 16 мм). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У даній комплектації терморегулятор призначений для теплої підлоги на основі електричного нагрівального кабелю або гріючої плівки. Сенсорний терморегулятор з лаконічним і сучасним дизайном.Цифрова індикація температури робить настройку terneo s наглядною і точною.Доповнено функцією Затримки на включення (попереднє прогрівання) і лічильником часу роботи навантаження. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

643,00
$24,73
21,05

Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластиковій трубці 16 мм). Трубка розташовується в цементно- Ø піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У даній комплектації терморегулятор призначений для системи «тепла підлога» або «повний обігрів» на основі електричного нагрівального кабелю або гріючої плівки. Без датчика терморегулятор буде працювати як таймер (відсоткове регулювання) — напруга на теплу підлогу буде подаватися через регульований інтервал часу. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип