Терморегулятори для теплої підлоги

26 товарів
4.185,00
$172,22
150

Проектуючи систему опалення або вентиляцію, кондиціонування приміщення, необхідно продумати все до дрібниць. Важливим буде і установка кімнатного термостата MyCond TRH16-SE16A, який призначений для регулювання і настройки оптимальних режимів роботи системи «тепла підлога».

2.399,40
$98,74
86

Цифровий термостат MyCond MC-TRH-13-E16A, має стильний дизайн, розроблений для роботи з системами «тепла підлога». Зручна кнопка-регулятор дає можливість просто і швидко налаштовувати температуру і працювати з меню дисплея.

4.185,00
$172,22
150

Цифровий терморегулятор Mycond Elite відноситься до новітніх технологічних розробок Mycond. У ньому втілені новаторське дизайнерське виконання корпусу, бездротове управління і можливість налаштувань за допомогою обертового диска прокрутки.

3.069,00
$126,30
110

 Даний терморегулятор використовується для управління водяною і електричною теплою підлогою, котлом для опалення, інфрачервоними панелями, радіаторами для опалення, а так само для регулювання конвекторного опалення та іншого обладнання, яке зазначено в паспорті приладу.

1.255,50
$51,67
45

Даний терморегулятор використовується для управління водяним і електричним теплою підлогою, котлом для опалення, інфрачервоними панелями, радіаторами для опалення, а так само для регулювання конвекторного опалення та іншого обладнання, яке зазначено в паспорті приладу.

306,90
$12,63
11

Пульт Mycond Basic MC-HB-W призначений для управління системою теплої підлоги. Це інноваційний прилад, який допоможе створити затишну атмосферу у Вашому домі. Лаконічний і простий дизайн відзначить його точність виконання і відсіювання зайвого на функціональному рівні, що відмінно підійде для офісу і користувачів, які не люблять надмірностей. З огляду на якість збірки і міцність матеріалів, модель довго прослужить з надійним виконанням роботи.

2.175,00
$89,51
77,96

Терморегулятор для теплої підлоги Nexans MILLITEMP CDFR-003 призначений для регулювання роботи електричних нагрівальних кабелів в системі опалення. Термостат може працювати в двох режимах: постійної або програмованої температури. 

1.047,00
$43,09
37,53

Термостат забезпечує мінімальне і максимальне обмеження настройки в межах діапазону робочих температур. Для настройки використовуються DIP-перемикачі і потенціометр, розташовані під передньою панеллю термостата. Управління здійснюється за допомогою двополюсного двохпозиційного перемикача і ручки настройки температури, розташованих на лицьовій пане

790,00
$32,51
28,32

Терморегулятор terneo b30 - потужний терморегулятор для управління однією потужною секцією теплої підлоги або двома однаковими секціями в одному приміщенні включених паралельно.Потужні обтискні клеми. Найбільш підходить для розміщення в шафі управління на DIN-рейку з усією автоматикою. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

738,00
$30,37
26,45

Терморегулятор terneo b - термостат для системи тепла підлога.Потужні обтискні клеми. Найбільш підходить для розміщення в шафі управління на DIN-рейку з усією автоматикою. Перед початком монтажу та використання при- строю, будь ласка, ознайомтеся до кінця з даним документом. Це допоможе уникнути помилок та непорозуміння. Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик повинен розташовуватися таким чином, щоб була можливість його заміни у майбутньому. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

738,00
$30,37
26,45

Терморегулятор terneo b20 - термостат для системи тепла підлога.Потужні обтискні клеми. Найбільш підходить для розміщення в шафі управління на DIN-рейку з усією автоматикою. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

584,00
$24,03
20,93

Терморегулятор terneo a - термостат для управління теплою підлогою, розміщується в шафі управління на DIN-рейку.Відмітна особливість - простота управління. Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 10...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (гофротрубці). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. Основною галуззю застосування у даній комплектації є система «тепла підлога» або «повний обігрів» на основі електричного нагрівального кабелю, як екранованого, так і неекранованого. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

993,00
$40,86
35,59

terneo k2 - двоканальний терморегулятор з налаштованим режимом роботи (нагрівання / охолодження). Можна окремо управляти двома зонами нагрівання, або двома зонами охолодження, або однієї зоною нагріву і однією зоною охолодження. Якщо датчики обох каналів розмістити в одному місці і на один канал підключити нагрівач, а на інший охолоджувач, то температуру можна підтримувати в потрібних межах круглий рік. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

1.486,00
$61,15
53,26

Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури або повітря, або підлоги, або повітря з обмеженням по підлозі. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури, а також у тому місці де встановлений терморегулятор. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластикова трубка O 16 мм). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти.

1.154,00
$47,49
41,36

Терморегулятор terneo ax unic комплектується рамкою із серії UNICA Schneider Electric.  terneo ax — терморегулятор для людей, які люблять комфорт та цінують свій час. Максимальна економія за рахунок гнучкого дистанційного керування, можливості дивитися та аналізувати статистику енергоспоживання. Wi-fi терморегулятор покоління Internet of Things (інтернету речей). Він швидко і зручно управляється зі смартфона і ПК з доступом в інтернет.terneo ax підключається через домашню мережу wi-fi і інтернет до хмари terneo. Хмара забезпечує зберігання налаштувань і статистики, робить підключення через інтернет безпечним. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

1.099,00
$45,23
39,39

Терморегулятор terneo pro дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності і суттєво економить електроенергію, коли нікого немає в приміщенні.Багато корисних функцій легко налаштувати за допомогою зручного інтерфейсу на чотирьох мовах. Статистика споживання забезпечить вам облік і контроль економії електроенергії. Терморегулятор terneo pro unic комплектується рамкою із серії UNICA Schneider Electric. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

739,00
$30,41
26,49

Терморегулятор terneo s з сенсорним керуванням призначений для підтримки постійної температури в діапазоні 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластиковій трубці Ø 16 мм). Трубка розташовується в цементно-піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У даній комплектації терморегулятор призначений для теплої підлоги на основі електричного нагрівального кабелю або гріючої плівки. Сенсорний терморегулятор з лаконічним і сучасним дизайном.Цифрова індикація температури робить настройку terneo s наглядною і точною.Доповнено функцією Затримки на включення (попереднє прогрівання) і лічильником часу роботи навантаження. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

643,00
$26,46
23,05

Терморегулятор призначений для підтримки постійної температури 5...40 °С. Температура контролюється в тому місці, де розташований датчик температури. Датчик, що входить у комплект постачання, призначений для розміщення в монтажній трубці (металопластиковій трубці 16 мм). Трубка розташовується в цементно- Ø піщаній стяжці. При необхідності датчик повинен легко витягуватися з монтажної трубки. У даній комплектації терморегулятор призначений для системи «тепла підлога» або «повний обігрів» на основі електричного нагрівального кабелю або гріючої плівки. Без датчика терморегулятор буде працювати як таймер (відсоткове регулювання) — напруга на теплу підлогу буде подаватися через регульований інтервал часу. У наявності є 2 кольори корпусу: білий та колір слонової кісти - вказуйте в коментарі. Доступно 2 типи комплектації: з рамкою terneo та з рамкою unic  ⇒ Виберіть тип

Терморегулятори для теплої підлоги – це пристрої, які не лише допомагають створити комфортні умови в холодну пору року, але й зумовлюють суттєву економію в процесі опалення приміщень. Такі регулятори для теплої підлоги налаштовують функціонал теплих підлог залежно від потреб користувача. За допомогою цих пристроїв можна відрегулювати температуру навіть на тиждень вперед, задавши значення бажаних показників вдень і вночі.

Вибір кімнатного термостата

Вибрати потрібний термостат не завжди просто. Для того, щоб визначитися з необхідною моделлю, треба розібратися в їх видах.

Всі терморегулятори діляться на дві категорії: електромеханічні та програмовані.

  1. Електромеханічний регулятор. Конструкція цього приладу передбачає кнопку для вмикання, колесо із значеннями температур для виставлення потрібної та спеціальний датчик. Такий регулятор припиняє нагрів теплої підлоги, коли температура досягає заданої позначки. Коли температура знижується на кілька градусів, нагрів відновлюється. Такі конструкції здебільшого використовують для обігріву невеликих за розмірами кімнат.
  2. Програмований термостат. Цей пристрій має у своєму складі дисплей та кнопки для налаштування. Від електромеханічного терморегулятора програмований відрізняється наявністю двох датчиків. Такий термостат дозволяє чітко регулювати температуру в приміщенні і час, впродовж якого температура має підтримуватися. Такі прилади майже миттєво реагують на зміну мікроклімату.

При виборі термостата варто детально вивчити його характеристики. Обов’язково слід звернути увагу на потужність пристроїв – бувають випадки, коли опалювальну систему треба розділити на кілька зон і придбати два чи більше терморегулятора.

Ціна на терморегулятори до теплої підлоги

Ціна кімнатного термостата залежить від його конструкції та призначення. Для того, щоб правильно вибрати терморегулятор, краще поспілкуватися з фахівцем, який дасть кваліфіковану пораду. Купити термостат недорого можна в нашому інтернет-магазині «Сонцедім».

Наші клієнти отримують:

  • обслуговування професіоналами;
  • гарантію якості придбаної продукції;
  • вичерпні пояснення і поради;
  • оперативну обробку кожного замовлення;
  • своєчасну доставку.

Якщо и вирішили створити ідеальний мікроклімат у себе вдома, або в офісі – звертайтеся до наших менеджерів. Ми гарантовано допоможемо обрати саме той терморегулятор, який допоможе Вам економно опалювати приміщення.