Котли довготривалого горіння

Твердопаливний котел тривалого горіння: безпечно, зручно, економно

Котли твердопаливні тривалого горіння – ідеальний варіант для використання для постійного обігріву житла чи іншого приміщення. Твердопаливний котел довгого горіння можна завантажувати один раз на добу, а деякі навіть рідше.

Твердопаливні котли довгого горіння: особливість конструкції

Сучасні розробки інженерів дозволили створити котли твердопаливні довготривалого горіння, які мають надзвичайно високий показник коефіцієнта корисної дії. Це пояснюється обмеженою подачею кисню, в результаті чого паливо тліє дуже повільно. Завдяки тлінню мінімізуються втрати тепла, адже зазвичай разом з димом «у трубу» в прямому й переносному смислі слова вилітає чимало теплової енергії. Крім того, мінімальна тяга сприяє тому, щоб в агрегаті залишалася й сажа, що є чистим вуглецем. Ця речовина у твердопаливному котлі довгого горіння також згорає. Мінімізація викидів в атмосферу – турбота про екологію, а для підприємців таке рішення водночас є передбачливим ставленням до вимог інстанцій, що мають повноваження проводити відповідні перевірки.

І найважливіший нюанс: паливо у таких котлах тліє зверху і поступово жар опускається все нижче. Тому процес горіння розтягується на багато годин.

Купити твердопаливний котел довготривалого горіння варто тим користувачам, які мають намір забезпечити для приміщення максимальну автономність, адже для роботи це обладнання не потребує ні доступу до газової мережі, ні наявності електропостачання.

Існує кілька різновидів палива, що його можливо використовувати у котлах твердопаливних тривалого горіння:

  • Дрова;
  • Пелети;
  • Вугілля;
  • Кокс;
  • Щепа чи інші рештки, що залишаються на деревообробних підприємствах та інші матеріали.

Як обрати твердопаливні котли тривалого горіння у Львові?

Котли на твердому паливі тривалого горіння встановлюють у котеджах, на промислових площах, їх застосовують для опалення соціально значущих об‘єктів – шкіл, садочків ФАПів тощо. Важливо правильно обрати модель для кожного приміщення.

При виборі використовуємо такий алгоритм:

  1. Визначаємо необхідну потужність обладнання. Зазвичай для опалення будівлі площею до 200 квадратних метрів необхідно використовувати агрегат потужністю 25 кВт. І при подальших розрахунках слід додавати приблизно по 10 кВт на кожні 100 квадратів площі.
  2. Вивчаємо дані щодо об‘єму бункера. Чим він більший, тим рідше доведеться завантажувати паливо.
  3. Обираємо бренд, вивчивши на твердопаливні котли тривалого горіння відгуки. Вас цікавлять надійні товари, які виготовлені з матеріалів, стійких до впливу високих температур та корозії.
  4. Досліджуємо моделі, що зацікавили, на наявність надійних автоматичних систем. Саме вони визначатимуть, наскільки безпечно буде залишати твердопаливні котли тривалого горіння без нагляду на весь день, а також автоматично забезпечать у приміщенні комфортну для людей температуру повітря.

На твердопаливні котли довготривалого горіння ціна здається високою, проте завдяки високій економічності за кілька років котел повністю окупиться.