CANDLE

Котел Candle – це надійний зразок техніки для опалення простору. Литовський виробник передбачив максимум ситуацій, в яких котел Кендл працює бездоганно. Сьогодні твердопаливні котли стали одним з найпопулярніших видів опалювального устаткування. Це пояснюється високою економічністю та екологічністю такого методу обігріву.

Переваги твердопаливного котла Candle

  • Такі котли мають бездоганну європейську якість;
  • Гарантія від виробника на 2 роки;
  • Котел працює з будь-яким видом палива;
  • Робота котла не залежить від якості палива – навіть тирса дає достатньо тепла;
  • Котли Candle дуже економічні, оскільки горіння передбачає рух згори донизу;
  • Устаткування не залежить від постачання електроенергії;
  • Матеріал – висококласна сталь – дозволяє не боятися корозії.

Сьогодні великим попитом користуються моделі лінійки Candle UNI. Особливо популярними є також котел Сandle 35 квт та котел Сandle 20 квт. Як свідчать відгуки про котли Сandle, саме ці конфігурації стали найбільш прийнятними для українського користувача.

Ціна на твердопаливний котел Сandle

Котли тривалого горіння Candle мають ряд плюсів, які виправдовують ціну на продукцію. Наприклад, Candle UNI має широкі дверцята в області засипання палива, а також окрему очисну конструкцію. Повітря в такий котел подається за допомогою вентилятора. Крім того, такі моделі передбачають регулятор-мікропроцесор, який допомагає коригувати подачу повітря і, відповідно, ефективність нагріву. Якщо проаналізувати відгуки про котли Кендл, можна зробити висновок, що це – ідеальне устаткування для опалення будь-яких приміщень.

Купити котли Кендл за доступною ціною можна, звернувшись до менеджерів інтернет-магазину «Сонцедім». Ми гарантуємо якість продукції, яку поставляємо клієнтам.