Котли Swag

Твердопаливні котли тривалого горіння українського виробництва Swag – це оптимально зручні у використанні та дієві засоби для обігріву приміщень. Українські твердопаливні котли відрізняються особливо тривалим часом роботи після розміщення в ньому палива. Так, внаслідок єдиної закладки вугілля можна отримати близько 6 діб безперервного нагріву. Деревина горить порівняно швидше – трохи більше доби.

П’ять причин купити твердопаливні котли українського виробництва

  1. Зручні і надійні в експлуатації – тривалий період палання забезпечується мінімумом зусиль.
  2. Котли на твердому паливі українського виробництва підходять для будь-яких типів будинків;
  3. Простота в обслуговуванні – прилади легко чистити і утримувати в робочому стані;
  4. Такі котли можна застосовувати в уже готових системах опалення (газових, електричних, мазутних);
  5. Пролонгований термін використання при повному функціоналі, забезпечений конструкцією теплообмінника, який в процесі роботи не нагрівається більше, як 550 градусів.

Ціна на твердопаливний котел українського виробництва

Якщо Ви вирішили купити твердопаливний котел Swag, пропонуємо зробити замовлення онлайн в магазині альтернативних засобів опалення «Сонцедім». Ми пропонуємо купити твердопаливні котли в Україні за цілком прийнятними цінами. Українські котли на твердому паливі не уступають зарубіжним аналогам. Ви вже сьогодні можете замовити якісний прилад для обігріву Вашого дому.

Принцип роботи твердопаливних котлів українського виробника

Щоб вірно вибрати і купити твердопаливний котел в Україні, варто усвідомити особливості його функціонування. Сам по собі котел являє два циліндри з теплоносієм. Зовні він оброблений спеціальною обшивкою, під якою прихована теплоізоляція. В процесі роботи котла його зовнішні стінки не піддаються нагріванню. Котел має двоє дверцят: верхні – для закладки палива і нижні – для забору з устаткування продукту горіння (золи).

В процесі горіння палива повітря опускається вниз по розподільнику, щоб потрапити в центр згорання. Таким чином використання палива відбувається рівномірно – згори до низу.

Твердопаливні котли виробництва України – ефективні і економічні пристрої, які здатні перетворити дім на затишний і комфортний куточок. Купити твердопаливний котел українського виробництва можна, залишивши заявку на нашому сайті. Крім того, наші менеджери за потреби нададуть відповіді на запитання клієнтів. Ціни на твердопаливні котли в Україні різні, але переваги такого способу опалення очевидні. Це значить, що придбати котел Swag – єдино правильне рішення.