Піролізні котли

Піролізні котли для обігріву приміщень – дуже ефективні прилади, яким віддають перевагу все більше користувачів. Купити піролізний котел у Львові сьогодні можна без проблем. Ціна піролізного котла виправдана затишком, отримуваним власником. Проте, перед придбанням цього опалювального пристрою варто розібратися, що він собою являє.

Чому варто купити піролізний котел?

Піролізний котел – це прилад, який працює завдяки розкладанню паливних матеріалів. Цей процес називають піролізом. Закладені дрова нагріваються без доступу кисню, розкладаючись на тверді частинки і газоподібну субстанцію. Саме газ, який потрапляє в камеру згорання, забезпечує якісний обігрів приміщення. Завдяки змішуванню газу з повітрям горіння в такому котлі характеризується високими температурами – від 1200 до 1300 градусів.

Численні відгуки свідчать, що ціна на твердопаливні піролізні котли адекватна комфорту, привнесеному ними в оселі людей. Такі пристрої коштують на порядок дорожче звичних моделей, але вартість цілком окупається завдяки якісному, безперервному опаленню.

Найбільше устаткування такого типу цінують за пролонгований час, впродовж якого забезпечується обігрів. Після єдиного завантаження такий котел здатний працювати довше у кілька разів, ніж можуть функціонувати звичайні газові чи дров’яні котли. Час роботи твердопаливних піролізних котлів залежить від температури в опалювальному приміщенні, якості утеплення, вологості повітря та типу палива. Не останню роль відіграє правильне встановлення котла згідно проекту. Але навіть за несприятливих умов піролізні котли на порядок ефективніші, ніж традиційні.

Принцип роботи піролізного котла

В основі дії піролізних котлів лежить технологія піролізу – розкладання твердої деревини при відсутності кисню. Таким чином, утворюється газ з твердими залишками. Процес піролізу стає можливим при температурі від 250 до 750 градусів. Газ, своєю чергою, змішується з киснем, внаслідок чого відбувається згорання летючої речовини. При цьому активно виділяється тепло.

Переваги піролізних котлів

  • Гази, виділені під час роботи устаткування, не містять у своєму складі домішок, шкідливих для здоров’я людини;
  • Піролізне горіння сприяє виділенню порівняно невеликої кількості сажі та дров’яної золи;
  • Коефіцієнт корисної дії у випадку з піролізним котлом складає 86-89 відсотків;
  • Такий котел легко регулюється;
  • Робота котла контролюється спеціальною системою автоматики;
  • Зручний пульт управління дає користувачеві можливість змінювати показник потужності котла.

Як купити піролізний котел у Львові?

Ціна на піролізні котли може варіюватись залежно від моделі. Пропонуємо звернути увагу на зразки, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину. Ціни на піролізні котли абсолютно прийнятні, зважаючи на всі ті плюси, які користувач отримає після оформлення замовлення.

Бажаємо комфорту і затишку Вашому дому!