Акумулятор для сонячних батарей

Знайдено: 1 - 24 серед 69 товарів

Надійні акумулятори для сонячних батарей, панелей, станцій

Якщо у вас будинок чи підприємство на альтернативних джерелах енергії, саме час подбати про акумулятор для сонячних батарей. Саме від нього залежить робота обладнання, тривалість експлуатації та й просто зручність користування сонячними панелями. 

В асортименті інтернет-магазину Сонцедім широко представлені різні типи пристроїв.

Типи акумуляторів для сонячних панелей

Пропонуємо:

Тепер детальніше, і розпочнемо з модулей живлення. Це пристрої, що виконують кілька важливих функцій: контролера, джерела безперебійного живлення, інвертора. Прикметно, що можна підключити не один акумулятор, а кілька. А інвертор потрібен, щоб перетворити постійний струм на змінний. 

Що стосується акумуляторних блоків, то вони працюють як цілісна резервна система живлення. Підходять для дому, дачі, підприємства. 

Літієві акумулятори сонячних батарей представлені з різними параметрами, кожна модель може працювати з різними типами інверторів. Для вас підібрані максимально гнучкі та сучасні пристрої.

Гелеві акумулятори універсальні. Можуть живити численні пристрої вдома, на дачі, на підприємстві або використовуватись в автомобілях. Працюють за мінусових температур без проблем. 

Мультигелевий тип акумулятора для сонячних панелей використовує сучасну технологію AGM (Absorptive Glass Mat). Корпус у нього герметичний, встановлення можливе у будь-якому положенні. Але є і один недолік: чутливість до струмів перезарядження. Але є рішення: такому акумулятору потрібен контролер. Якщо виникає надлишковий струм, його подача блокується. Проблема вирішена. Переваг у цього виду обладнання більше, ніж недоліків. 

Звичайно, що кількість сонячної енергії протягом року різна. Та й споживання зростає саме ввечері. Проте можна її накопичити. В цьому допоможуть акумулятори. З ними ви створите вдома автономну геліоелектростанцію, що без проблем покриє усі потреби. В оселі буде комфортно, енергії вистачить на роботу потужних приладів. 

До уваги власників авто! Також акумулятор для сонячної батареї підійде, щоб живити електромотор. Ми готові підібрати не один, а навіть кілька варіантів з подальшою доставкою по Україні. Працюємо для вашої зручності. 

Обирайте акумулятор, спираючись на характеристики:

  • довговічність;
  • ємність;
  • ціна;
  • тип пристрою;
  • кількість циклів заряду (зазвичай від 600 до 6000);
  • умови зберігання;
  • можливість користування за мінусових температур;
  • сумісність з іншим обладнанням. 

Купити акумулятор для сонячних батарей

Якщо потрібна допомога у виборі акумулятора для сонячної панелі, наші фахівці проконсультують. За час існування компанії було реалізовано безліч як типових, так і нестандартних рішень. На сайті Сонцедім ви легко знайдете усе необхідне обладнання для побудови енергоефективного рішення, а саме, домашньої геліоелектростанції. У вас буде шанс суттєво зекономити на комунальних послугах та не перейматися через те, що зима буде важкою. 

Обирайте акумулятор відповідально, оскільки саме ця деталь відповідає за те, щоб отримана енергія була готова для подальшого користування. 

Споживайте більше сонячної енергії, а менше використовуйте з мережі, щоб допомогти енергосистемі! 

Подивіться описи кожної з моделей, ціни та параметри. І ви швидко зрозумієте, що рішення перейти на альтернативне джерело енергії правильне. Це можна встановити, зробивши відповідні розрахунки.