Промислові сонячні електростанції

Промислові сонячні електростанції

на власне споживання

  • Незалежність від зростаючих цін на електроенергію;
  • Вигідна інвестиція з річними до 25%;
  • Вища конкурентоспроможність підприємства.

Для якого типу бізнесу?

ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ

ТОРГОВО-ОФІСНІ ПЛОЩІ

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

ПАРКОНАВІС

  • Як працює дана система?

Промислова сонячна електростанція такого типу працює в режимі реального часу: світить сонце - генерується електроенергія, немає сонця - електрика добирається з загальної мережі. Тут не використовуються акумулятори, тому енергія не накопичується.

  • Що відбувається у випадку, коли станція згенерувала більше, ніж спожило підприємство?

Спеціальний пристрій обмежує генерацію, щоб не допустити витоку в загальну електросітку. 

  • Чи можливо якось використати зайві кВт?

У 2022 році в Україні планується впровадження систем Net metering або Net billing.

Net metering - це програма для накопичення надлишкової електроенергії, виробленої відновлюваними джерелами. У дні, коли виробіток перевищує споживання, лишні кіловати зараховується на баланс єдиної енергетичної мережі України. Потім, у період низької генерації електростанції (у хмарну погоду / вночі), цими заощадженнями можна скористатись.

Net billing розроблений за такою ж схемою: надлишки йдуть у електромережу, проте повертаються власнику не у кіловатах, а у гривнях. Це дещо схоже на “Зелений” тариф, але гроші вдасться витратити лише на купівлю електрики в держави, їх не можна забрати готівкою, перевести на рахунок.

Поки невідомо, який саме з цих двох механізмів вступить у дію, та вже зрозуміло: такі методи зберігання зеленої електроенергії є набагато зручнішими і вигіднішими, аніж її акумулювання.