Cонячні колектори

Знайдено: 1 - 24 серед 40 товарів

Сонячні колектори для підігріву води від сонця

Сонячний колектор – прилад, який перетворює енергію сонця в теплову, трансформує промені, щоб передати теплову енергію до баку нагріву. Таким чином відбувається нагрів води. Купити сонячні колектори можна пласкі та вакуумні. Їх використовують здебільшого в той час, коли висока сонячна активність, - влітку.

Вакуумні сонячні водонагрівачі. Принцип роботи

Такі пристрої допомагають економити: нагрів за участі сонця заощаджує близько 70% економії на енергоресурсі. У разі, коли Ви таким чином опалюєте заданий простір, заощаджується 30%. Колектор сонячний демонструє доволі простий функціонал. В процесі сонячні промінці всотуються, проходять через трубку, позбавлену повітря. Так з’являється теплова енергія.

Наступний етап – передача тепла до теплоносія в теплообмінник. Згодом зігріта рідина збирається в визначену місткість, а всередину продовжує подаватися холодна.

Сонячний колектор для опалення. Встановлення

Зазвичай ці конфігурації монтують на південній стороні дому. З-поміж принципів монтування варто запам’ятати основні:

  • Встановлювати треба під кутом 30-40 градусів. Потрібні параметри кута визначають залежно від призначення нагрітої субстанції. Великих відхилень від півдня допускати не рекомендується.
  • Установку краще продумати ще в стадії проекту будівництва приміщення. Тоді ж зазначається, що замість бойлера буде встановлена більш нова, прогресивна система.

Ціна на сонячний колектор

Пласкі сонячні колектори для нагріву води вартують менше за вакуумні. На вигляд вони нагадують панелі, покриті склом, на яких розміщені теплопровідні пластини. Зазначимо, що їх виготовляють в мідному або алюмінієвому вигляді, оскільки у них підвищена теплопровідність. Пластинки в основній своїй масі мають багатошарове покриття. Це дозволяє ефективніше поглинати, утримувати ультрафіолетове проміння. В області дна і стінок передбачена обробка теплоізоляційними сумішами, задля уникнення втрат тепла. Вибрати пристрій можливо на даному сайті. Перед купівлею радимо ознайомитися з особливостями його функціонування.

Конструкція вакуумного засобу схожа на будову термоса. Тут також розміщується одна скляна трубка в іншій того ж складу. Потім завдяки викачуванню кисню продукується вакуум – він відіграє роль теплоізолятора. Кожна подібна трубочка містить пластину, покриту спеціальним матеріалом для поглинання. Так робиться дещо вищою здатність накопичення сонячної енергії. Таке устаткування  успішно функціонує навіть в морозні дні, в погодних умовах до -30.

Функціональні особливості

Промені потрапляють на скло матового типу, поглинаються і нагрівають панель, а та передає енергію теплоносію. Своєю чергою, нагріта рідина накопичується у бойлері та зберігається в гарячому стані.

Ціна на сонячні колектори для опалення будинку порівняно невисока, доступна переважній частині населення України. Купити сонячний колектор – значить позбутися постійних перепадів температури в системі, створити дійсно комфортні умови. Звичайні побутові дрібниці можна перетворити у непомітні, зробивши правильний вибір.

Сонячна батарея для нагрівання води є автономною, не вимагає жодного обслуговування. Розвиненим фірмам (наприклад, оздоровчим закладам, приватним клінікам, штучним водоймам масового відвідування тощо) ціна на сонячний колектор видасться непомітною, а заощадження коштів на комунальних платежах стане відчутним уже в першу декаду використання.

Переваги

Ціна на сонячний колектор для нагрівання води стає зрозумілою після усвідомлення всіх переваг, здатних задовольнити вимоги найвибагливіших користувачів. Серед плюсів означених моделей виділяють: 

  • достатньо місця на даху, без застосування внутрішнього простору;
  • дозволяють заощаджувати солідні суми, особливо у випадку з юридичними особами чи підприємствами;
  • закривають питання потреби у гарячій воді на сімдесят п’ять відсотків;
  • швидко прогрівають басейни та підтримують опалення до тридцяти відсотків;
  • плоскі моделі дешевші, ніж вакуумні;
  • тривалий термін експлуатації – до 50 років;
  • є спеціальна опція для запобігання закипання невикористаної рідини.

Пропонуємо придбати новітні нагрівачі в магазині SonceDim. Ми гарантуємо якість продуктів, які запропоновані клієнтам. Широкий асортимент дозволить всім обрати засіб для комфорту згідно з побажаннями. Доставка здійснюється по всій Україні. Наші менеджери нададуть детальну консультацію.