Сонячні інвертори

Знайдено: 1 - 24 серед 94 товари

Інвертори для сонячних батарей

Інвертор для сонячних батарей створений для перетворення постійного струму у змінний (DC у AC). Потім він подає енергію в електромережу загального типу. Струм також може використовуватися локально. Такі моделі інверторів для сонячних батарей застосовують у тандемі з фотоелектричними для відстеження максимально можливої потужності або автоматичного завершення роботи, коли припинилася подача електрики.

Сонячні інвертори. Класифікація

Як будь-які інші системи, перетворювачі струму мають свою класифікацію. Пристрої ділять на три типи:

Принципи роботи інверторів для сонячних панелей

Моделі інверторів для сонячних батарей автономного типу використовують здебільшого в умовах ізоляції системи. Потужність в цьому випадку отримується від батареї, зарядженої від елементів фотоелектричного типу. Такі перетворювачі не мають захисту на час, в який відбувається вимкнення струму, бо не залежать від електромережі.

Мережевий інвертор призначений перетворювати постійний струм на змінний в загальних мережах. Він може самостійно вимикатися, коли зникає живлення, завдяки автоматиці. Це стає запорукою безпеки. Такі засоби не здатні забезпечити автономну роботу завдяки живленню резерву.

Гібридний тип передбачає трансформацію електричної напруги від радіатора та управління акумулятором і його зарядом. Це здійснюється завдяки бортовим зарядним пристроям. Гібридні інвертори можуть надавати енергію в різних ступенях навантаження у моменти відсутності напруги та віддавати надлишок в електромережу. Вони обов’язково мають захист на періоди відключення і дуже широко експлуатуються в сучасних системах.

Купити продукцію за адекватною ціною можна у нашому магазині. Ми пропонуємо широкий модельний ряд автономних, мережевих та гібридних перетворювачів.