ДБЖ

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Джерело безперебійного живлення для кожного з нас стало необхідною реальністю. Так як перспективи під час роботи онлайн залишитись без електрики та без зв’язку через вай-фай нікому не подобаються, потрібно шукати вихід. Майже всі прилади в домі залежать від електропостачання. Навіть система опалення не працює, якщо насос знеструмлений. 

Джерело безперебійного живлення для будинку (ДБЖ) вирішує проблему з тимчасовою відсутністю електроенергії та за короткий час здатний зарядити всі гаджети, ноутбуки, живити енергією вай-фай, телевізор, холодильник та ін. 

ДБЖ купити варто не тільки тим, хто часто залишається без мережевого струму, пристрій безперебійного живлення беруть з собою туристи, робітники, які працюють на виїзді і не завжди мають доступ до мережі, солдати в умовах польового проживання.

Види ДБЖ для будинку

Виділяють три групи приладів безперебійного живлення:

 • Лінійно-інтерактивний — використовують більше як стабілізатор напруги, який захищає техніку;
 • Правильна синусоїда — функція живлення та стабілізування напруги на вході та виході;
 • Smart online — живлення, найкраща подвійна стабілізація напруги та захист обладнання.

Безперебійні системи живлення мають вбудовану батарею та при необхідності збільшити потужність приладу, можна до нього під’єднати зовнішні акумулятори та заряджати ще більше пристроїв.

Переваги джерела аварійного живлення

ДБЖ має відповідати всім вашим вимогам, тому варто дізнатися про переваги пристрою:

 • джерело безперебійного струму має систему інтелектуального управління, яка автоматично перемикає його з режиму стабілізатора в режим зарядного пристрою;
 • прилади дбж мають захист від перегріву та стрибків напруги, від повного розряду, тому вони повністю безпечні;
 • дбж можуть заряджати одночасно до 8 приладів. Мають кілька розеток на 220 В, USB-роз’єми та кілька розмірів для під’єднання телефонів;
 • зарядний пристрій може працювати в автономному режимі до 24 годин, якщо не навантажувати його максимально;
 • компактні розміри, невелика вага та зручність для переноски;
 • джб на 100% пожежобезпечний.

Як обрати ДБЖ

За синусоїдою

Всі джерела безперервного живлення мають дві вихідні синусоїди: чиста та модифікована. В залежності від виду, він застосовується з окремими приладами та має різну ціну. 

Для більш чутливої техніки, така як комп’ютери, підійдуть прилади з модифікованою синусоїдою. Для роботи котлів, насосів, холодильників, зарядки телефону, підійдуть дбж з чистою синусоїдою. Другий варіант значно дешевший.

За потужністю

Правильно обирайте потужність дбж. Для цього складіть потужності всіх електроприладів, які будуть підключатись до зарядного. У вас вийде число потужності у ватах. Для того, щоб перевести їх у вольт-ампери, потрібно поділити на коефіцієнт потужності.

 • У непотужних комп’ютерів та техніки з малим енергоспоживанням коефіцієнт 0,6-0,8. 
 • У серверів та мережевому устаткуванні коефіцієнт 0,95.
 • У приладів, що мають електродвигун 0,6-0,8.

Додаткові функції

У деяких приладах є додаткові функції, такі як можливість під час роботи під’єднувати та змінювати батарею. Ця функція важлива для тих випадків, коли дбж живить обладнання, яке не повинно ні на секунду вимикатись.

Інтелектуальне управління та можливість керувати дбж з телефону є в деяких моделях. Ви побачите в програмі стан процесу, кількість заряду в батареї, швидкість заряджання та час, а також можуть бути попередження про критичні стани роботи приладу.

Як купити джерело безперебійного живлення

На сторінці нашого магазину СонцеДім можна вибрати безперебійник, ціна якого вас приємно здивує. Обирайте прилад за вашим запитом та необхідним параметрам. Вся техніка на нашому сайті сертифікована та має гарантію. Менеджери завжди допоможуть підібрати прилад для ваших потреб.