Зарядна станція IQ energy

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Зарядна станція IQ energy на відмінно справляється з живленням електроприладів під час аварійного вимкнення мережевої електроенергії. Потужний літій-фосфатний акумулятор багато років буде працювати без втрати ємності. 

Моделі зарядних станцій фірми IQ Energy будуть в нагоді у домашньому використанні, при виїзних ремонтних роботах, на пікніку, у поході та в польових умовах для військових.

Особливості IQ energy

В усіх моделях встановлено інвертор з чистою синусоїдою. Це означає, що зарядна станція IQ energy оберігатиме ваші електроприлади від перепаду напруги. Є можливість під’єднати на зарядку 8 приладів одночасно (телефон, планшет, дрібну кухонну техніку).

BMS технологія контролює процес зарядки та перемикає режими зарядної станції. Процес перемикання з режиму стабілізатора в батарею триває секунди. 

На екрані пристрою можна побачити такі дані:

  • процент заряду батареї;
  • який процес триває;
  • потужність;
  • час заряджання;
  • попередження про перегрівання;
  • попередження про безпеку.

Купити зарядну станцію IQ energy

Якщо ви цінуєте свій час і не станете миритися з вимушеними паузами на очікування, полюбляєте туристичні вилазки на природу, де немає електрики, вам просто необхідно купити зарядну станцію IQ energy.

В нашому інтернет-магазині СонцеДім є вся лінійка приладів iq energy. Відрізняються вони потужністю, тому при виборі станції, вам потрібно знати, яку приблизно кількість приладів потрібно живити електроенергією. 

Наш магазин працює з перевіреними брендами та офіційними дистриб'юторами, тому весь товар, який ми реалізуємо, оригінальний від виробників. На всі одиниці є сертифікати якості, а також гарантія.

У нас найнижчі ціни та найкращий асортимент товарів, тому обирайте потрібний зарядний пристрій iq energy та чекайте доставку у вашому місті протягом 2-4 дні. Ви будете здивовані якістю придбаного товару та обслуговуванням.