Гелевий акумулятор

Знайдено: 1 - 24 серед 29 товарів

Гелеві акумулятори для сонячних батарей — сучасне, зручне, надійне рішення в альтернативній енергетиці

Чим характеризується гелева АКБ? Головною відмінністю є консистенція електроліту. У таких акумуляторах він знаходиться не в рідкому вигляді, всередині прозорий гель або паста. Чому це важливо? Навіть якщо батарею ви покладете на бік, перевернете, вона все одно буде працювати. Якщо мало вільного місця, довільне розміщення акумулятора є вагомим плюсом. 

Додаткові переваги гелевих акумуляторних батарей

Переваги гелевих АКБ:

  • При їх роботі не виділяються шкідливі гази, отже, обираючи таку батарею, ви дбаєте як про здоров’я, так і про стан довкілля;
  • Немає протікання електроліту; 
  • Не страждають від коливань сили струму, мають тривалий термін експлуатації;
  • Їх роботі не шкодить зарядка не до самого кінця чи перезаряд. 

На сайті Сонцедім все зручно організовано, є фільтри за категоріями, сортування по ціні та новизні товару. Якщо вам потрібна надійна зарядка для сонячних панелей, звертайтеся. Особливості кожної моделі детально розписані у технічних характеристиках. Найбільш важливими є:

  • напруга;
  • ємність;
  • розмір;
  • вага. 

Якщо потрібні інвертори чи інші комплектуючі додатково до гелевого акума, можемо підібрати. 

Усі пристрої мають сертифікати якості. 

Доставка є по всій території України. Долучайтеся до тих, хто вже почав розумно використовувати енергію сонця для своїх потреб. Це крок до повної енергонезалежності. Застрахуйте себе від перебоїв в енергопостачанні та підвищення тарифів. Так, для цього потрібно зробити значне вкладення коштів, але в довгостроковій перспективі воно себе виправдає. Гелевий акум допомагає побудувати якісну та зручну систему відбору і накопичення природної енергії. 

Зважайте також на те, що сонце є невичерпним джерелом. Якщо корисні копалини поступово стають дефіцитом, то цей вид енергії буде завжди. На всіх його вистачить. Гелеві акумулятори можна використати як для енергопостачання вдома, так і на виробництві, особливо такому, де навіть короткочасні перебої зі світлом можуть призвести до вкрай негативних наслідків.