Тяговий акумулятор

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Тягові АКБ для сонячних панелей від інтернет-магазину обладнання для альтернативної енергетики Сонцедім

Без наявності постійного енергопостачання не можна уявити ані побут, ані бізнес. Проте мало встановити сонячні панелі. Вони не можуть функціонувати без пристрою, який накопичує енергію. 

Тягові батареї представлені на ринку у вигляді AGM та GEL батарей. Обидві технології дозволяють створювати акумулятори, що не потребують обслуговуються. Енергії буде накопичено достатньо для безперешкодної роботи усіх пристроїв, комп’ютерної та побутової техніки. Але лише за умови правильних розрахунків, ретельної підготовки та вивчення асортименту. 

Окрім кількості циклів, тягові батареї для сонячних електростанцій можуть похвалитися надійністю. Також для них характерна висока потужність навіть при роботі протягом тривалого періоду часу. Чим більша кількість приладів працює від сонячної енергії, тим важливіша саме ця характеристика. 

Тягові акумулятори можна використовувати для електродвигунів, зокрема, на човнах, електрокарах.

Критерії вибору тягових акумуляторних батарей

Щоб підібрати оптимальний тяговий акумулятор для сонячних панелей, варто звернути увагу на деякі параметри. Орієнтуйтеся на них, а якщо виникнуть питання, наші експерти нададуть детальну професійну консультацію:

  • Показник максимальної вхідної напруги. 
  • Об’єм тягового акумулятора. 
  • Кількість доступних циклів (є найважливішим параметром, оскільки саме він визначає строк служби).

Звертайтеся до нас для створення проєкту сонячної електростанції та купівлі надійного сертифікованого обладнання. Зробимо необхідні розрахунки та оперативно доставимо тягові акумуляторні батареї у ваш населений пункт надійними перевізниками.