Сонячні електростанції

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Сонячна електростанція - готова до використання

Сонячні електростанції – це системи, які допомагають забезпечити електропостачання тих об’єктів, які не підключені до мережі. Вони дозволяють користувачам організувати забезпечення необхідними потужностями будинки чи дачні котеджі навіть в місцях, де стандартне підключення до загальної мережі абсолютно неможливе. Проте, сьогодні до використання енергії сонця приходять і колишні користувачі звичайних мереж електропостачання.

Засоби генерації енергії – це набір окремих елементів фотоелектричного типу, батарей-акумуляторів, інвертора з контролером заряду. Потужність елементів розраховують з огляду на загальну кількість кВт, яку впродовж доби споживають електроприлади в домі, взяті всі разом.

Якщо Ви вирішили купити сонячну електростанцію, варто ознайомитися з основною інформацією про її можливості. Ціна на сонячні електростанції цілком адекватна до тих переваг, які надає користувачеві.

Функціонування автономних батарей

Сонячні електростанції для дому накопичують струм в ході світлового дня за допомогою акумуляторних батарей. При цьому все накопичене вдень розподіляється на два «потоки» - одна частина акумулюється, а друга іде на живлення безпосередньо об’єкта. Вночі використовується акумульована в батареї електроенергія. Для перетворення потужності в 12, 24 або 48В в потрібні 220 використовуються інвертори.

В деяких випадках автономні прилади «підтримують» за допомогою бензинових генераторів. Особливо це стосується зимових, надто похмурих днів. В такі періоди для «наповнення» акумулятора струмом не вистачає світла. Хоча, сучасні панелі мінімізують подібні випадки, і постачання не припиняється за жодних обставин.

Сонячні електростанції в Україні та їх переваги

На встановлення цього виду генерування напруги потрібні певні фінансові ресурси. Зробивши детальні розрахунки, можна переконатися: з графи «витрати» сума перекочовує в графу «інвестиції». Такий метод отримання потужностей для будинку дуже швидко окупається, а в окремих випадках ще й приносять прибуток.

Плюси фотоелектричних засобів:

  • незалежність від подачі електрики загальною мережею постачання та різних незапланованих відключень;
  • безпека електротехніки через відсутність раптових стрибків напруги;
  • економія – власник станції за електрику не платить;
  • невичерпність ресурсу;
  • тиха, абсолютно безшумна робота;
  • збереження екології;
  • можливість продавати надлишкову енергію (хоча її дають не всі конструкції.

Комплектація сонячних станцій

Щоб купити сонячну електростанцію в Україні, слід розібратися, з чого ж вона складається. До складу такої конструкції входять:

Панелі є основним елементом. Вони відповідають за вироблення, власне, енергії. Накопичувач – акумулятор, який збирає енергію, аби давати живлення в вечірні, нічні години. Контролер, своєю чергою, управляє процесом заряджання, а інвертор перетворює напругу до параметрів стандарту.

Види комплектів

Зазвичай їх ділять на два види: готові комплекти під «зелений тариф» та готові комплекти станцій автономного типу. Усі ці комплекти призначені для продукування електроенергії, проте системи для «зеленого тарифу», хоч і коштують дорожче, але дають можливість продавати надлишкову енергію державі.

Такі методи отримання струму здобувають останнім часом отримали неабияку популярність. В нашому магазині можна отримати консультацію, щоб придбати продукт саме того типу, який задовольнить потреби клієнта. Ціна на продукцію у нас відповідна можливостям, які Ви отримаєте з нею. А можливості – вельми грандіозні, якщо скласти воєдино здатність до збереження довкілля, заощадження коштів без часових обмежень.