Сонячні електростанції

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Сонячні електростанції (СЕС)

Сонячні електростанції - це спеціальні установки, які перетворюють сонячну енергію в електричну. Цей процес відбувається завдяки основному компоненту - фотомодулям. Також до складу входять інвертор, кріплення, конектори, кабель, акумулятори. Проте останні є не у всіх видах сонячних систем. Тому тут варто зазначити, що сонячні електростанції поділяються на три типи: мережеві, автономні, гібридні.

Розглянемо детальніше:

  • Мережеві - це електростанції під “Зелений” тариф. Електроенергія вироблена фотомодулями йде напряму в мережу, а спожите будинком мінусується. Отже, в кінці місяця нараховується 0,16 євро за кожен, потраплений в електромережу, кіловат.
  • Автономні - варіант для тих, хто хоче зробити свій дім електронезалежним. Немає доступу до електрики з стандартних джерел - варто розглянути альтернативу. Якраз у даному випадку використовуються акумуляторні батареї для накопичення енергії.
  • Гібридні - поєднують у собі два попередніх види. Тут водночас заробляєте і накопичуєте в акумуляторах енергію. Проте варто зауважити - це потребує досить серйозного фінансового вкладу.

Здебільшого, правильно підібрані комплектуючі та установка вирішують подальшу генерацію СЕС. Саме тому пропонуємо установку сонячних батарей “Під ключ”.

Установка сонячних батарей “Під ключ”

У нашому асортименті є більше 30 варіантів домашніх сонячних станцій “Під ключ”. До комплекту входять:

Кожна комплектуюча відіграє важливу роль, тому ми грамотно, максимально ефективно сформулювали пропозиції.

Пропонуємо комплекти як недорогого сегменту, так преміум. Ціна напряму відповідає якості обладнання. 

Чи вигідно купити сонячну електростанцію

Сонячна електростанція для дому дає можливість зробити будинок енергонезалежним. У вас часто виникають перебої мережі або вона є нестабільною чи взагалі недоступною - автономна сонячна станція стане ідеальним вирішенням проблеми.

Коли з електромережею все чітко - підключитись до “Зеленого” тарифу буде чудовою інвестицією. Ви не платите за “світло”, ще й непогано заробляєте. Станом на 2020 рік близько 28000 домогосподарств створили свій пасивний бізнес завдяки СЕС. Це хороший вклад коштів, адже окупність становить 3-4 роки. Підписавши договір із державою, вона зобов’язується виплачувати кошти до кінця 2029 року. Тобто, якщо взяти сонячну електростанцію на 30 кВт, є можливість до 2030 року отримати чистими 42000$. Хвилюєтесь, що виплати після даного строку не продовжать? Завжди буде можливість підключити акумулятори для накопичення та використання виробленої енергії.

Цікавий факт: Деяким нашим клієнтам вдається заробляти до 46000$ в рік на домашній сонячній енергетиці.

Що потрібно для встановлення сонячної станції

Щоб встановити сонячну електростанцію, потрібно виконати декілька кроків. У випадку з автономною станцією необхідно грамотно розрахувати споживання, вибрати необхідне обладнання, змонтувати його. Тут з легкістю допоможемо вам, просто залишайте заявку на дзвінок або пишіть в онлайн-чат. Наші менеджери проконсультують вас, дадуть чіткі відповіді на всі запитання.

Плануєте підключити “Зелений” тариф для дому - радимо розпочати з документації (компанія “Сонцедім” здійснює документальний супровід від А до Я). 

Читайте статтю: “Встановлення сонячних батарей”. Там розповідаємо про особливості установки сонячних панелей, як довго триває монтаж, скільки коштує встановити сонячні батареї, які документи потрібні для встановлення.

Далі слід перейти до вибору комплектуючих для сонячної електростанції. Потрібно відповідально віднестись до підбору сонячних батарей, інвертора та інших компонентів. Важливо обирати обладнання від перевірених виробників (радимо прочитати статтю, де знайти реальні оцінки якості, надійності). Можете розглянути готові варіанти на нашому сайті або проконсультуватись із менеджерами. При замовленні “Під ключ” доставка входить у вартість.

Далі команда професійних монтажників установить вашу СЕС. Оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом після монтажу (варіанти доставки/оплати).

Розрахунок сонячної електростанції для дому

Ми підготували для вас таблицю, завдяки якій в два кроки можна розрахувати оптимальну потужність домашньої сонячної електростанції.

Таблиця для розрахунку оптимальної потужності сонячної електростанції

для власного споживання* - схема розрахунку актуальна для тих, хто користувався загальною електромережею і планує
відмовитись. Якщо у вас немає доступу до електрики, тоді для визначення оптимальної потужності розглядайте середні
показники або зверніться до наших менеджерів із проханням підрахувати ваші середні теоретичні показники.

Питання-відповіді

Як вибрати потужність сонячної електростанції?

Якщо плануєте купити сонячну електростанцію і встановити “зелений тариф”, радимо звернути увагу на максимальну дозволену потужність за законодавством. Сьогодні це – 30 кВт (потужність сонячної електростанції за інвертором). Щодо кількості фотомодулів – обмежень немає.

Якщо ціль – економія електроенергії, доведеться зробити прогнозовані підрахунки на рік/місяць/добу.

Мережева сонячна електростанція 9-300 кВт
Автономна сонячна електростанція 1-5 кВт
Гібридна сонячна електростанція 5-15 кВт

Скільки місця займає сонячна електростанція?

1 кВт сонячної електростанції – це приблизно 5 м.кв. площі даху (втім, все залежить від типу та форми покрівлі).

Щодо наземної сонячної електростанції, потрібно орієнтуватися відносно розмірів ділянки. У середньому це – 30 кВт/400 м.кв.

Де встановити сонячні станції?

Для задоволення умов “Зеленого тарифу” – це можуть бути дахи, фасади, паркани, наземні конструкції тощо.

Як вибрати виробника сонячних електростанції?

Якщо вирішили купити сонячну електростанцію у компанії “Сонцедім”, отримаєте можливість встановити обладнання світових виробників з досконалою репутацією. Ми обираємо тільки найкращі установки, щоб співвідношення “ціна-якість” вас приємно здивувало.

“Зелений тариф”: що це таке?

Це спеціальна винагорода за використання відновлюваних джерел енергії. Сонячна електростанція для приватного будинку – у тому числі. Для приватних користувачів виплати по “Зеленому тарифу” відбуваються раз у розрахунковий період (наприклад, календарний місяць) на особистий банківський рахунок.

Де замовити сонячну електростанцію?

У компанії “Сонцедім” за номером: +38 (068) 67 29 527 або +38 (095) 149 91 71. Допоможемо зі всіма етапами – від вибору оптимального обладнання до встановлення сонячної електростанції з урахування потреб користувача.