Автономні сонячні електростанції

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Що таке автономна сонячна електростанція?

Система, що дозволяє забезпечити будинок електроенергією без підключення до загальної електромережі називається автономною. Працює вона завдяки перетворенню сонячної енергії в електричну та її накопиченню. Комплектуючі такої станції: сонячні панелі, інвертор, акумулятори.

Згенерована сонячними батареями енергія надходить до контролера заряду, який вже вмонтований у більшість сучасних автономних перетворювачів. Далі інвертор трансформує постійний струм у змінний (це необхідна умова практично для всіх домашніх електроприладів). Автономні акумуляторні батареї накопичують електрику, тоді її можна використовувати для власних потреб. Важливо дотримуватись режиму заряду-розряду, так їх термін служби значно зросте.

У яких випадках варто встановлювати станцію автономного типу

Автономні системи, станом на 2020 рік, встановило вже близько 6% населення планети. За висновками фахівців Світового банку, ±860 млн. людей не мають доступу до електромережі. Ще мільярд - підключені до нестабільних, ненадійних мереж. У таких випадках ідеальним варіантом буде встановлення автономної СЕС.

Якщо взяти для прикладу будинок у віддаленій точці без мережі, підключення до РЕМу вимагає чималих фінансових вкладів. Суми можуть досягати мільйонів гривень. Ціна ж станції з акумуляторами суттєво нижча і не залежить від місця розташування об’єкта.

У той же час не рідкісною є ситуація, коли присутність мережі - не завжди стабільна напруга. Значна частина українців стикаються з постійними перебоями. Як наслідок, знеструмлюється дім, а інколи - увесь район, часто виходять з ладу сучасні електроприлади. Тут так само доцільним буде встановлення домашньої міні-електростанції.

Ціна автономності

Українці все частіше почали відмовлятись від послуг РЕМу і переходити на автономні сонячні електростанції. Альтернатива стала набагато доступнішою для народу. Ціна “під ключ” зменшилась приблизно на 30% за останні 5 років. На спад повпливало декілька чинників:

 1. Бажання заохотити людей переходити на автономні, екологічно чисті види енергії;
 2. Нижчі ціни на порівняно великі об’єми обладнання для постачальників;
 3. Збільшення конкуренції на ринку.

У 2020 році автономну систему можна встановити за ціною 849$ за 1 кВт.

Спеціалісти компанії “Сонцедім” допоможуть підібрати ідеальну потужність для ваших потреб. А монтажники з багаторічним досвідом встановлять станцію швидко, якісно, надійно.

Переваги встановлення автономної сонячної електростанції

Переваг переходу на сонячну енергію дуже багато. Всі вони вагомі та полегшать життя тим, хто часто залишається без світла чи має низьку напругу в мережі. 

Отже, автономні сонячні електростанції мають такі переваги:

 • Безперервне постачання електроенергії, завдяки тому, що сонячні електростанції автономного типу можуть виробляти електроенергію навіть у похмурий день. Не обов’язково, щоб постійно світило сонце. Електроенергія у вашому будинку буде круглий рік. Взимку потужність буде нижчою, але не зникне.
 • Простота використання станції. Після встановлення, автономні сонячні електростанції починають працювати автономно та не потребують додаткових зусиль. Сонячна енергія заряджає акумулятори вдень, а вночі постачання електроенергії відбувається з акумуляторів до приладів. Завдяки інверторному перетворювачу можна використовувати енергію у бідь-яких цілях.
 • Економія ваших коштів. Якщо автономна електростанція — єдине джерело енергії, то ціна встановлення її біля вашого будинку окупиться найближчим часом. До того ж, ви не сплачуєте за електроенергію постачальникам.
 • Безпроблемне використовування. Якщо ви придбаєте в нашому магазині готові рішення по комплектації, це буде самим правильним рішенням. Гармонійна робота сонячної системи може бути тільки в тому випадку, коли всі компоненти автостанції підібрані згідно потужності, яка вам потрібна. Також важливо, щоб всі прилади були одного виробника, так як вони створені для роботи у комплекті.
 • Сонце завжди випромінює енергію, а значить вкладення коштів в купівлю станції виправдане та перспективне.
 • Ви отримуєте незалежність від офіційного постачальника електроенергії. Підвищення тарифів, відключення, перебої в мережі більше вас не стосуються.
 • Всі компоненти автономної сонячної електростанції можна замінити або доповнити, якщо вам потрібно буде змінити потужність станції.
 • Вироблення електроенергії за допомогою сонячної станції цілком безпечне та екологічне. Не шкодить здоров’ю людей, тварин та не забруднює навколишнє середовище.

Як встановити автономну електростанцію на вашому подвір’ї

На нашому сайті магазину СонцеДім можна самостійно вибрати комплекти станцій, в залежності від потужності, яка вам потрібна. Якщо виникають питання щодо компонентів системи та способу встановлення, ви завжди можете скористатись допомогою консультантів нашого магазину.

Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками та брендами. Вся продукція сертифікована та пройшла тестування на якість, що засвідчується сертифікатами.

Зверніть увагу, що в нашому магазині на автономну сонячну електростанцію ціна дуже вигідна. Ми працюємо для вашого комфорту та допомагаємо створити гідні умови життя для кожного.