Автономні сонячні електростанції

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Що таке автономна сонячна електростанція?

Система, що дозволяє забезпечити будинок електроенергією без підключення до загальної електромережі називається автономною. Працює вона завдяки перетворенню сонячної енергії в електричну та її накопиченню. Комплектуючі такої станції: сонячні панелі, інвертор, акумулятори.

Згенерована сонячними батареями енергія надходить до контролера заряду, який вже вмонтований у більшість сучасних автономних перетворювачів. Далі інвертор трансформує постійний струм у змінний (це необхідна умова практично для всіх домашніх електроприладів). Автономні акумуляторні батареї накопичують електрику, тоді її можна використовувати для власних потреб. Важливо дотримуватись режиму заряду-розряду, так їх термін служби значно зросте.

У яких випадках варто встановлювати станцію автономного типу

Автономні системи, станом на 2020 рік, встановило вже близько 6% населення планети. За висновками фахівців Світового банку, ±860 млн. людей не мають доступу до електромережі. Ще мільярд - підключені до нестабільних, ненадійних мереж. У таких випадках ідеальним варіантом буде встановлення автономної СЕС.

Якщо взяти для прикладу будинок у віддаленій точці без мережі, підключення до РЕМу вимагає чималих фінансових вкладів. Суми можуть досягати мільйонів гривень. Ціна ж станції з акумуляторами суттєво нижча і не залежить від місця розташування об’єкта.

У той же час не рідкісною є ситуація, коли присутність мережі - не завжди стабільна напруга. Значна частина українців стикаються з постійними перебоями. Як наслідок, знеструмлюється дім, а інколи - увесь район, часто виходять з ладу сучасні електроприлади. Тут так само доцільним буде встановлення домашньої міні-електростанції.

Ціна автономності

Українці все частіше почали відмовлятись від послуг РЕМу і переходити на автономні сонячні електростанції. Альтернатива стала набагато доступнішою для народу. Ціна “під ключ” зменшилась приблизно на 30% за останні 5 років. На спад повпливало декілька чинників:

  1. Бажання заохотити людей переходити на автономні, екологічно чисті види енергії;
  2. Нижчі ціни на порівняно великі об’єми обладнання для постачальників;
  3. Збільшення конкуренції на ринку.

У 2020 році автономну систему можна встановити за ціною 849$ за 1 кВт.

Спеціалісти компанії “Сонцедім” допоможуть підібрати ідеальну потужність для ваших потреб. А монтажники з багаторічним досвідом встановлять станцію швидко, якісно, надійно.