Сонячні батареї

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Інтернет-магазин Soncedim пропонує вашій увазі комплекти сонячних батарей для дому. Наша компанія спеціалізується на поставках джерел альтернативної енергії, реалізує продукцію лише від кращих світових виробників. Тут ви можете замовити монокристалічні та полікристалічні сонячні панелі за низькими цінами, з доставкою. Продукція постійно є у наявності, а менеджери компанії чудово знаються на особливостях її монтажу і використання.

Вибір сонячних панелей для дому

Біля трьох десятків сонячних панелей для дому можна побачити на віртуальній вітрині нашого магазину. Ми реалізуємо як монокристалічні, так і полікристалічні моделі сонячних батарей. Перші коштують дорожче, але мають кілька важливих переваг:

  • підвищений на 18-23% ККД;
  • менші розмірі при однаковій потужності;
  • більш тривалий термін експлуатації;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Кожен наш клієнт може обрати сонячну панель відповідно до власних вимог, фінансових можливостей. Доступні модулі, зроблені на основі кількох елементів, користуються більшою популярністю, але, якщо у вас обмежена площа, але хочеться отримати максимальний ефект, ми рекомендуємо звернути увагу саме на дорожчі рішення. У будь-якому разі продукція, представлено на нашому сайті, ідеально підходить для дому, здатна приємно здивувати своєю зручністю у використанні, надійністю. Ознайомтеся з характеристиками сонячних панелей онлайн або зверніться по допомогу до наших фахівців. Вони залюбки проконсультують вас по асортименту сонячних батарей.

Недорогі комплекти сонячних батарей для дому

Наша компанія має великий досвід у поставках монокристалічних та полікристалічних панелей. Ми добре знаємо, які рішення будуть максимально ефективними у побутових умовах. Комплекти сонячних батарей для дому недорого коштують, але здатні задовольнити усі ваші наявні потреби. У нашому каталозі ви знайдете всі необхідні комплектуючі для побудови функціональної системи живлення. Використовуйте енергію сонця для забезпечення струмом освітлювальних приборів та інших домашніх приладів.

Soncedim — відповідальний постачальник сонячних панелей для дому. Наша продукція має високі технічні та експлуатаційні характеристики, безпечна і зручна у використанні.